Rzeszów - Sobota, 03.05.2025
Reklama

Podrobiona odzież na targowisku przy ul. Dworaka

Dodano: /

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zabezpieczyli ponad półtora tysiąca sztuk podrobionej odzieży z logotypami znanych, światowych marek. Sprzedawał je 36-letni obywatel Bułgarii na targowisku przy ul. Dworaka. Zgodnie z prawem, mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze rzeszowskiej komendy zwalczający przestępczość gospodarczą o sprzedaży produktów z podrobionymi znakami towarowymi na terenie targowiska przy ulicy Dworaka.
W niedzielę, podczas kontroli przeprowadzonej na targowisku na stoisku 36-letniego obywatela Bułgarii, kryminalni ujawnili czapki, kominy, skarpety i bieliznę z logo znanych światowych firm odzieżowych. Łącznie 1523 sztuki odzieży. - Wyroby cechowały się niską, w porównaniu z oryginalnymi wyrobami, jakością wykonania. Cały asortyment oznaczony był podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

36-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie policjanci z jego udziałem wykonali niezbędne czynności procesowe.

Za obrót przedmiotami oznaczonymi podrobionymi znakami towarowymi grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Operacja Czysty Wisłok". Wielkie sprzątanie rzeszowskich terenów nadrzecznych

RZESZÓW. Kilka rzeszowskich organizacji pozarządowych połączy siły, aby posprzątać brzegi Wisłoka, Strugu i Żwirowni. Akcja pod hasłem "Operacja Czysty Wisłok", odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 marca 2025 r. Będzie prowadzona od...

Rzeszów

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

Rzeszów

5 ofert w przetargu na remont wiaduktu w Krasnem

KRASNE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty w przetargu na remont wiaduktu na drodze krajowej nr 94 w Krasnem.

Rzeszów

Pożar hali magazynowej przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Trwa dogaszanie pożaru, do którego doszło dziś rano na terenie hali magazynowej przy ul. Siemieńskiego. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia. Przyczyny pożaru na razie nie są znane.

Rzeszów

Wizerunek Krystiana Herby na autobusie MPK i na przystanku. Rusza nowa kampania miasta

RZESZÓW. „Wskakuj do autobusu” – pod takim hasłem wystartowała nowa kampania miasta, promująca rzeszowską komunikację miejską.

Rzeszów

S19 Rzeszów Południe - Babica. Wiadukty przeszły prób obciążeniowe

Cztery 34-tonowe pojazdy ciężarowe wjechały na wiadukty w Mogielnicy i Lutoryżu, na powstającym odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica. To element testów próbnych obciążenia statycznego i dynamicznego obiektów.

Rzeszów

Modern Home. Targi nowoczesnego budownictwa w hali Podpromie

RZESZÓW. Ponad 70 firm zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Nowoczesnego Budownictwa, które odbędą się w ten weekend w hali Podpromie. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcje dotyczące procesu budowy domu.

Reklama