Rzeszów - Piątek, 05.09.2025
Reklama

Policja podsumowała święta w Rzeszowie. Tragiczne zdarzenie na Kopcu Konfederatów Barskich

Dodano: 02.04.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, tegoroczne święta wielkanocne „przebiegły w miarę spokojnie”.  Odnotowano dwa wypadki drogowe oraz jedno śmiertelne zdarzenie z udziałem quada. Doszło również do kilkudziesięciu kolizji.

Przez cały okres świąteczny, funkcjonariusze interweniowali na miejscu trzech wypadków drogowych. Do pierwszego z nich doszło w piątek, w Boguchwale. 23-letni kierujący motocyklem marki Honda, zderzył się z osobowym audi. Motocyklista trafił do szpitala.

Tego samego dnia, na ulicy Traugutta w Rzeszowie mercedes wjechał w drabinę. W zdarzeniu tym ucierpiał znajdujący się na niej 48-letni mężczyzna, wykonujący prace telekomunikacyjne.

Sobota przebiegła spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku. Również spokojna była niedziela wielkanocna. W tym dniu mundurowi również nie odnotowali żadnego wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wielkanocny. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący quadem 39-latek, wjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich drogą gruntową, doprowadził do wywrócenia pojazdu, który następnie go przygniótł. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Od piątku do poniedziałku policjanci odnotowali łącznie 48 kolizji drogowych.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ranking najlepszych szkół średnich w Polsce. Które placówki z Rzeszowa znalazły się w zestawieniu?

RZESZÓW.  Najwyższą lokatę spośród wszystkich rzeszowskich szkół otrzymało Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek.

Rzeszów

Rzeszów z najtańszym OC wśród miast wojewódzkich

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa płacili za ubezpieczenie o 10,9% mniej niż wynosiła średnia cena w kraju.

Rzeszów

Stały punkt kontroli autokarów przy hali Podpromie

RZESZÓW. Punkt działać będzie codziennie od soboty do ostatniej niedzieli ferii, w godz. od 6 do 9.

Rzeszów

Podczas libacji na ul. Bernardyńskiej w Rzeszowie doszło do ataku nożem

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 28-latka trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Rzeszów

Zaginął mieszkaniec Rzeszowa. Wyszedł z miejsca zamieszkania 3 stycznia

RZESZÓW. Policja rozpoczęła poszukiwania 50-letniego mężczyzny, mieszkającego w Rzeszowie.

Rzeszów

Bezpłatne zaproszenia na uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Wystąpi m.in. Urszula Dudziak

RZESZÓW. 18 stycznia 2020 o godz. 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana lokalizacji rzeszowskiego Centrum Informacji Turystycznej

RZESZÓW. Nowa lokalizacja, dla osób poszukujących informacji o rzeszowskich atrakcjach, znajdzie się przy ul. Grunwaldzkiej.

Reklama