Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Policja rozdaje „bilety lotnicze” dla poszukiwanych osób

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowska policja przygotowała „bilet lotniczy” na lot linii „Police Airlines”. 40-letni Piotr Kic jest poszukiwany m.in. za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą.

Policja rozpoczęła oryginalną akcję, która ma na celu sprowadzenie do kraju osób poszukiwanych, ukrywających się za granicą kraju. W niedzielę, takim nietypowym prezentem, w postaci „biletu lotniczego” na lot samolotem linii „Police Airlines” otrzymał od rzeszowskiej policji 40-letni Piotr Kic.

Poszukiwany w okresie od 12 maja 2012 roku do czerwca 2016 kierował zorganizowaną grupą przestępczą, która zajmowała się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków tj: marihuany, amfetaminy i kokainy. Po rozbiciu grupy przestępczej poszukiwany przebywał w Holandii wraz ze swoją konkubiną, która była również członkiem grupy przestępczej.
Reklama
Poszukiwania prowadzi Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na podstawie listu gończego od 12.03.2018 roku za popełnione przestępstwo z art. 258 § 3 kk, art. 258 § 1 kk, z art. 157 § 1 kk, z art. 159 kk oraz art. 56 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

​Osoby posiadające informacje na temat poszukiwanego proszone są o kontakt pod numerem tel. 22 601 23 07 lub 112. Policja informuje, że gwarantuje anonimowość.

 

Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy Rzeszów zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”?

RZESZÓW. Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi do 18 stycznia 2020.

Rzeszów

„Protest śmieciarek” w Rzeszowie [FOTO]

RZESZÓW. Ul. Cieplińskiego przejechał „protest śmieciarek”. 

Rzeszów

Youtuber „Kiszak” pobił na Olszynkach nietrzeźwego mężczyznę. Teraz stanie przed sądem

RZESZÓW. OMZRiK informuje, że Prokuratura w Rzeszowie zapowiedziała skierowanie do sądu aktu oskarżenia z powodu popełnienia przestępstwa z art. 157 par. 2 kk.

Rzeszów

Dzisiaj ma odbyć się planowany „protest śmieciarek” w rejonie ronda Dmowskiego

RZESZÓW. Według nieoficjalnych informacji kierowcy mogą spodziewać się utrudnień już od godziny 13.00.

Rzeszów

Rzeszowianin na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o EU

RZESZÓW. Tegoroczna edycja, jak co roku, swój finał miała miejsce w Słupsku.

Rzeszów

Podziemna Trasa Turystyczna zamknięta od stycznia

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

RZESZÓW. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Reklama