Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela w lokalu gastronomicznym w Rzeszowie. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, przywłaszczył portfel z dokumentami i niewielką kwotą pieniędzy, zgubiony przez pokrzywdzonego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów-Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, legitymacją studencką, kartą miejską MPK oraz pieniędzmi w kwocie 10 złotych.

Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie w lokalu gastronomicznym przy ul. Grunwaldzkiej. Portfel zgubił klient lokalu. Policjanci ustalili, że sprawca podniósł go z podłogi, schował do plecaka i po chwili wyszedł. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, osobiście  - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z pod nr 17 858 36 66 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem telefonu 17 858 33 10 lub 112.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

We wtorek otwarcie pasieki na dachu Galerii Rzeszów

RZESZÓW. To pierwsza pasieka w rzeszowskim śródmieściu, a zarazem pierwsza pasieka na dachu w naszym mieście.

Rzeszów

98 załóg zgłoszonych do Marma 29. Rajdu Rzeszowskiego

98 załóg - 82 z Polski, 13 ze Słowacji oraz po jednej z Finlandii, Czech i Węgier - znalazło się na opublikowanych w środę listach zgłoszeń do MARMA 29. Rajdu Rzeszowskiego, inauguracyjnej...

Rzeszów

Rozpoczyna się remont ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystko wskazuje na to, że lada moment rozpocznie się remont, który wiąże się z wyłączeniem z użytku dwóch pasów ruchu.

Rzeszów

Derby Rzeszowa o I ligę!

RZESZÓW. Po wtorkowych finałach baraży o I ligę piłkarską wiemy, że Rzeszów będzie miał swojego reprezentanta na zapleczu Ekstraklasy. Otwartym pozostaje pytanie: czy będzie to Stal Rzeszów czy Resovia?

Rzeszów

Prawie 1000 pytań wykonawców odnoście wykonania RCK

RZESZÓW. Przetarg na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego, które ma kosztować ponad 90 mln zł, ruszył w czerwcu br. 

Rzeszów

Okradł drogerie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Mężczyzna w lipcu okradł dwie drogerie. Jeden ze sklepów okradł dwukrotnie. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska utworzyła specjalną grupę na Facebooku dla kandydatów na studia

RZESZÓW. 1 lipca Politechnika Rzeszowska rozpoczęła rekrutację elektroniczną na studia. Przyszli studenci mogą wybierać spośród 30 kierunków studiów na 7 wydziałach. 

Rzeszów

Prawoskręt na ul. Słowackiego po raz... trzeci

RZESZÓW. To już trzecie podejście władz miasta do przetargu na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w kierunku ul. Szopena. Czy tym razem uda się znaleźć wykonawcę?

Reklama