Rzeszów - Sobota, 16.05.2026
Reklama

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

Dodano: 14.02.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela w lokalu gastronomicznym w Rzeszowie. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, przywłaszczył portfel z dokumentami i niewielką kwotą pieniędzy, zgubiony przez pokrzywdzonego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów-Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, legitymacją studencką, kartą miejską MPK oraz pieniędzmi w kwocie 10 złotych.

Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie w lokalu gastronomicznym przy ul. Grunwaldzkiej. Portfel zgubił klient lokalu. Policjanci ustalili, że sprawca podniósł go z podłogi, schował do plecaka i po chwili wyszedł. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, osobiście  - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z pod nr 17 858 36 66 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem telefonu 17 858 33 10 lub 112.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Ruszył remont drogi przy rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ul. Geodetów przy CH Plaza Rzeszów. Roboty potrwają do piątku 20 sierpnia 2021 r. W tym czasie ul. Geodetów wzdłuż budynku centrum handlowego, aż do ul....

Rzeszów

W niedzielę piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

RZESZÓW. Na parkingu PUW staną m.in.: Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”, Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego, nie zabraknie także pokazu broni przeciwpancernej oraz przeciwlotniczej.

Rzeszów

W Rzeszowie pojawią się pojemniki na elektrośmieci. Gdzie będą zlokalizowane?

RZESZÓW. Już wkrótce w mieście pojawi się ponad 30 charakterystycznych, czerwonych pojemników na elektrośmieci. 

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej wyda banknot z podobizną swojej patronki

RZESZÓW. Od 21 sierpnia będzie można nabyć banknot 0 Euro z podobizną Wandy Siemaszkowej, patronki rzeszowskiego teatru przy ul. Sokoła. Nakład jest ograniczony. 

Rzeszów

Nowy ogród kieszonkowy w Rzeszowie jeszcze w tym roku

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zapowiedział utworzenie kolejnego ogrodu kieszonkowego w Rzeszowie. Powstanie w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta.

Rzeszów

Fernando Gaviria wygrał trzeci etap Tour de Pologne

RZESZÓW. Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) wygrał trzeci etap 78. Tour de Pologne, prowadzący z Sanoka do Rzeszowa. L

Rzeszów

W sobotę na Podpromiu zlot samochodowy w szczytnym celu

RZESZÓW. Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Organizatorem akcji jest Rada Młodzieży Rzeszowa.

Reklama