Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Policjanci podsumowali okres świąteczny na drogach Rzeszowa i powiatu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 27 kolizji, 3 wypadki, 7 nietrzeźwych kierowców - tak w liczbach wygląda bilans świątecznego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszowscy policjanci podsumowali minione Święta Wielkanocne na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. Było w miarę spokojnie, chociaż nie obyło się bez wypadków i kolizji. Funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu kilku nietrzeźwych kierujących.

Poniżej szczegółowe dane:

PIĄTEK

- 14 kolizji
- Brak wypadków
- 3 nietrzeźwych kierowców

SOBOTA

- 3 kolizje
- 1 wypadek na terenie Rzeszowa – ucierpiała 83 letnia piesza
- 3 nietrzeźwych kierowców

NIEDZIELA

- 4 kolizje
- 1 wypadek
Reklama
W Łubnie 44-letnia kierująca volkswagenem, jadąc w kierunku przysiółka Łazy, na łuku drogi najechała na tłustą plamę, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca pojazdem oraz jej 20-letnia pasażerka z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitali w Rzeszowie i Brzozowie.

- 1 nietrzeźwy kierowca

PONIEDZIAŁEK

6 kolizji
- 1 wypadek

W Boguchwale 21-letnia kierująca toyotą jadąc w kierunku Rzeszowa, nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią forda i najechała na jego tył. W wyniku zdarzenia 45-letni kierowca forday doznał obrażeń ciała i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowska Żwirownia znów otwarta. Są wyniki badań wody

RZESZÓW. Okazało się, że w kąpielisku nie ma niebezpiecznych dla zdrowia sinic, a jedynie niegroźne glony.

Rzeszów

Ponad 1200 krzewów i 50 urządzeń zabawowych w parku przy ul. Bł. Karoliny

RZESZÓW. Uczniowie SP nr 18 i mieszkańcy os. Kotuli będą mieli nowe miejsce do spędzania wolnego czasu. W parku w rejonie ul. Bł. Karoliny zostanie nasadzonych m.in. 1250 krzewów, a znajdujący się...

Rzeszów

Akcja honorowego krwiodawstwa w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Krew dla osób potrzebujących będzie można oddać w najbliższą sobotę 6 sierpnia 2022 r.

Rzeszów

Rajd Rzeszowski. W piątek zamknięte ulice w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Kto zaprojektuje parking przy ul. Krzyżanowskiego? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ma powstać tam 39 miejsc parkingowych. Przetarg potrwa do końća sierpnia.

Rzeszów

Sinice na rzeszowskiej Żwirowni. Wprowadzono zakaz kąpieli

RZESZÓW. Kąpielisko pozostaje zamknięte do odwołania.

Rzeszów

[FOTO] Przebudowa układu dróg w śródmieściu Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa budowa ronda w rejonie siedziby rzeszowskiego oddziału ZUS. Jest to jeden z ostatnich etapów większej inwestycji, jaką jest przebudowa układu dróg w centrum Rzeszowa.

Rzeszów

Rajd Rzeszowski. Ponad 150 km ścigania [PROGRAM]

PODKARPACIE. Na zawodników czeka 11 wymagających, asfaltowych odcinków specjalnych o łącznej długości 152 kilometrów, podzielonych na dwa etapy.

Reklama