Rzeszów - Wtorek, 21.10.2025
Reklama

Policjanci rozpoczęli pracę w nowym komisariacie na osiedlu Kotuli

Dodano: 02.10.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Kilkanaście dni trwały prace związane z przeniesieniem się policjantów i pracowników cywilnych do nowego budynku Komisariatu Policji II w Rzeszowie przy ulicy Wołyńskiej 1.

Uroczyste otwarcie nowej siedziby II Komisariatu Policji w Rzeszowie odbyło się 12 września odbyło się uroczyste otwarcie. Obiekt mieści się przy ulicy Wołyńskiej 1 na osiedlu Kotuli.

Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej blisko 3000 mkw powstał na terenie o powierzchni 0,61 ha, przy skrzyżowaniu ul. Błogosławionej Karoliny i ul. Wołyńskiej. Jego budowa kosztowała blisko 25 mln zł. Inwestycja była finansowana z budżetu Państwa.

W obiekcie znalazły się m.in. pomieszczenia dla służby dyżurnej, pomieszczenia dla osób zatrzymanych czy pomieszczenia biurowe. Wszystkie zostały wyposażone w nowe umeblowanie, nowoczesny sprzęt teleinformatyczny, który usprawni pracę policjantów.

Przy budynku powstał garaż na 38 stanowisk dla pojazdów służbowych oraz dwa parkingi: wewnętrzny dla pracowników oraz zewnętrzny dla interesantów.

Reklama

Policjanci i pracownicy cywilni już pracują w nowym budynku

Od wtorku, 2 października 2024 r. funkcjonariusze, którzy do tej pory mieli siedzibę na u. Obrońców Poczty Gdańskiej, rozpoczęli służbę w nowym budynku przy ul. Wołyńskiej 1.

Do nowego obiektu przeniesieni zostali również funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego oraz policjanci z wydziału ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym rzeszowskiej komendy.

Komisariat przy ulicy Wołyńskiej 1, jest czynny dla interesantów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W pilnych sprawach można kontaktować się z dyżurnym komisariatu pod numerem 47 821 3550 lub z dyspozytorem alarmowego 112.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Boguchwale. Nie żyje mężczyzna

BOGUCHWAŁA. Rzeszowscy policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego zderzenia, do którego doszło dziś rano na torach kolejowych w Boguchwale. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz pociąg.

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Przy 9 rzeszowskich szkołach powstaną nowe boiska

RZESZÓW. Ponad 1,2 mln zł będzie kosztowała budowa dziewięciu boisk na terenach szkół w Rzeszowie. Będą one gotowe w sierpniu tego roku.

Reklama