Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie. Od wtorku nad naszym miastem lata policyjny śmigłowiec Black Hawk. Okazuje się, że są to ćwiczenia podkarpackich służb.

Od wtorku, 3 marca podkarpaccy kontrterroryści wspólnie z żołnierzami z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich i strażakami ze Specjalnej Grupy Ratownictwa Wysokościowego z Państwowej Straży Pożarnej z Rzeszowa doskonalili współdziałanie służb.

Na lotnisku Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce brali udział w ćwiczeniach wysokościowo-taktycznych z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca Black Hawk. Wczoraj wzięli w niej udział także policjanci z Ogniwa Konnego Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ponad 500 zgłoszeń w miejskiej aplikacji mobilnej

RZESZÓW. Uruchomiona we wrześniu aplikacja, usprawnia kontakt między mieszkańcami, a urzędnikami. 

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Ludwika Chmury

RZESZÓW. Jedna osoba została ranna w porannym wypadku na ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. Doszło tam do zderzenia dostawczego Iveco z fiatem punto. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Rzeszów

Odrestaurowano zabytkowy fryz w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Zabytkowy fryz na elewacji kamienicy przy ulicy Sobieskiego 5 w Rzeszowie zyskał nowy blask.

Rzeszów

Sztuczna inteligencja pomoże mieszkańcom Rzeszowa załatwić sprawy urzędowe

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił na swojej stronie pilotażowo Wirtualnego Asystenta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa audyt przejść dla pieszych

RZESZÓW. Jego celem jest poprawa widoczności i bezpieczeństwa pieszych.

Rzeszów

Na budynku Politechniki Rzeszowskiej powstał mural Ignacego Łukasiewicza

RZESZÓW. W ten sposób uczelnia uhonorowała swojego patrona w ramach obchodów Roku Ignacego Łukasiewicza.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontrolowali taksówki na aplikację. Posypały się mandaty

RZESZÓW. 93 pojazdy oferujące usługi przewozowe „na aplikację” skontrolowano w ramach weekendowych działań policjantów wspieranych przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Straży Granicznej. 

Reklama