Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Oferta rzeszowskiego lotniska obejmuje 10 połączeń regularnych oraz ponad 20 tras wakacyjnych, dzięki czemu pasażerowie mają możliwość podróżowania do 30 miast w 17 krajach.

W minionym miesiącu najchętniej wybieranymi przez pasażerów kierunkami były: Londyn, Warszawa i Monachium. Od początku roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył już ponad 200 tys. podróżnych.

Przy okazji ogłoszenia kolejnego rekordowego miesiąca, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów, Adam Hamryszczak zapowiedział dalszy rozwój siatki połączeń i rozbudowę infrastruktury lotniskowej. - Chcemy nadal być kluczowym portem lotniczym w tej części kraju i utrzymać zaufanie podróżnych, które jest efektem pracy całego zespołu pracowników naszego lotniska, którzy dbają o najwyższy standard obsługi – powiedział prezes Hamryszczak.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kto zaprojektuje parking przy ul. Krzyżanowskiego? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ma powstać tam 39 miejsc parkingowych. Przetarg potrwa do końća sierpnia.

Rzeszów

Sinice na rzeszowskiej Żwirowni. Wprowadzono zakaz kąpieli

RZESZÓW. Kąpielisko pozostaje zamknięte do odwołania.

Rzeszów

[FOTO] Przebudowa układu dróg w śródmieściu Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa budowa ronda w rejonie siedziby rzeszowskiego oddziału ZUS. Jest to jeden z ostatnich etapów większej inwestycji, jaką jest przebudowa układu dróg w centrum Rzeszowa.

Rzeszów

Rajd Rzeszowski. Ponad 150 km ścigania [PROGRAM]

PODKARPACIE. Na zawodników czeka 11 wymagających, asfaltowych odcinków specjalnych o łącznej długości 152 kilometrów, podzielonych na dwa etapy.

Rzeszów

Tour de Pologne w Rzeszowie. W środę utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Niektóre ulice będą całkowicie zamknięte już od godz. 9:00 do późnego popołudnia. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się cztery samochody

RZESZÓW. Ranna została 33-letnia koboeta. 

Rzeszów

Wsparcie wymiany kotłów na terenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Rusza kolejny nabór wniosków

RZESZÓW. 1 sierpnia rozpocznie się uzupełniający nabór wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła na terenie Rzeszowa i sąsiednich gmin. 

Rzeszów

Przy SP nr 23 powstanie mini park linowy

RZESZÓW. Uczniowie szkoły podstawowej nr 23 przy ul. Pelczara będą mieli mini park linowy. Przetarg na realizację inwestycji już trwa.  

Reklama