Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Oferta rzeszowskiego lotniska obejmuje 10 połączeń regularnych oraz ponad 20 tras wakacyjnych, dzięki czemu pasażerowie mają możliwość podróżowania do 30 miast w 17 krajach.

W minionym miesiącu najchętniej wybieranymi przez pasażerów kierunkami były: Londyn, Warszawa i Monachium. Od początku roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył już ponad 200 tys. podróżnych.

Przy okazji ogłoszenia kolejnego rekordowego miesiąca, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów, Adam Hamryszczak zapowiedział dalszy rozwój siatki połączeń i rozbudowę infrastruktury lotniskowej. - Chcemy nadal być kluczowym portem lotniczym w tej części kraju i utrzymać zaufanie podróżnych, które jest efektem pracy całego zespołu pracowników naszego lotniska, którzy dbają o najwyższy standard obsługi – powiedział prezes Hamryszczak.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Millenium Hall świętuje 9 urodziny. W sobotę punkt kulminacyjny obchodów

RZESZÓW. 9 Urodziny Millenium Hall trwają, a punkt kulminacyjny urodzin już w tą sobotę, podczas której odbędzie się coś specjalnego – Beauty Birthday – spotkania z ekspertami z dziedzin: mody, urody i...

Rzeszów

Poszukiwany sprawca napadu na tle seksualnym. Rzeszowska Policja publikuje portret pamięciowy

RZESZÓW. Rzeszowska Policja poszukuje mężczyzny, który zmusił przemocą kobietę do innej czynności seksualnej. Na podstawie zeznań poszkodowanej sporządzono portret pamięciowy sprawc

Rzeszów

Sześć ognisk koronawirusa w Rzeszowie. Największe w szpitalu „na górce”

RZESZÓW. Sanepid przekazał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w stolicy województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Wyróżnienie dla Rzeszowa za rozbudowę ul. Podkarpackiej

RZESZÓW. Rzeszów otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku i Budowa XXI w. za rozbudowę ul. Podkarpackiej na odcinku od ul. 9 Dywizji Piechoty do granic miasta.”

Rzeszów

ZTM Rzeszów: Bilety jednorazowe już dostępne w aplikacji zbiletem.pl

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadził możliwość zakupu biletów jednorazowych przez aplikację zbiletem.pl.

Rzeszów

Dominika Kulaga z Rzeszowa Mistrzynią Polski w pływaniu

RZESZÓW. Dominika Kulaga, studentka psychologii Collegium Humanum w Rzeszowie, zdobyła złoty i brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła nowy rok akademicki

RZESZÓW. 9 października zainaugurowano 70 jubileuszowy rok akademicki na Politechnice Rzeszowskiej . Uroczystość odbyła się w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Rzeszów

Znamy listę projektów do głosowania w ramach RBO na 2021 rok

RZESZÓW. 93 zadania znalazły się na liście projektów dopuszczonych do głosowania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Reklama