Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

POP w Millenium Hall już otwarty

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Od 19 marca w Millenium Hall działa nowy Punkt Obsługi Podróżnego ZTM Rzeszów. Zlikwidowano natomiast stanowisko ZTM w CH Plaza.

Nowy POP zlokalizowany jest na II piętrze Millenium Hall, niedaleko Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta. Powstał w związku z sugestiami mieszkańców, którzy skarżyli się, że lokal, który POP dzielił razem z punktem Urzędu Miasta w rzeszowskiej Plazie, jest zbyt mały przez, co tworzyły się tu dość duże kolejki.

Nowy Punkt Obsługi Podróżnego posiada znacznie większą powierzchnię, która umożliwiła utworzenie dwóch stanowisk obsługi. Dzięki temu podróżni szybciej mogą załatwić swoje sprawy.

POP w Millenium Hall jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 17.30.

Stanowisko ZTM w CH Plaza od 16 marca jest nieczynne.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Trzcianie koło Rzeszowa

RZESZÓW. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Rzeszów

Trucking Girl i największy monster truck na świecie na TSLA EXPO Rzeszów 2019

Będą debaty poświęcone branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, a do tego premiery aut i motocykli...

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W weekend w Rzeszowie zamknięte ulice i utrudnienia w ruchu [MAPKI]

W Rzeszowie odbędą się Bieg na 5 km o puchar Pratt&Whitney oraz 7. PKO Maraton Rzeszowski.

Rzeszów

"Doktorzy clowni" będą dziś rozdawać uśmiechy w centrum miasta

Akcja pn. "Uśmiechnij się, podaj dalej" fundacji „Dr Clown” będzie prowadzona na rzeszowskim Rynku oraz ul. 3 Maja.

Rzeszów

Policjanci na skrzyżowaniach. Kolejny piątek z akcją "Przejazdne skrzyżowania"

RZESZÓW. Dziś kolejny piątek z policyjnymi patrolami na największych rzeszowskich skrzyżowaniach.

Rzeszów

W Rzeszowie wystawiono księgę kondolencyjną dedykowaną Kornelowi Morawieckiemu

RZESZÓW. W holu głównym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie wystawiona została księga kondolencyjna dedykowana zmarłemu Kornelowi Morawieckiemu.

Rzeszów

Kolejne dofinansowanie na zakup samochodów dla policji. Tym razem mowa o 180 tys. zł

RZESZÓW. Policja wystosowała wniosek o 180 tys. zł dofinansowania na zakup dwóch samochodów typu bus.

Reklama