Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

POP w Millenium Hall już otwarty

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Od 19 marca w Millenium Hall działa nowy Punkt Obsługi Podróżnego ZTM Rzeszów. Zlikwidowano natomiast stanowisko ZTM w CH Plaza.

Nowy POP zlokalizowany jest na II piętrze Millenium Hall, niedaleko Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta. Powstał w związku z sugestiami mieszkańców, którzy skarżyli się, że lokal, który POP dzielił razem z punktem Urzędu Miasta w rzeszowskiej Plazie, jest zbyt mały przez, co tworzyły się tu dość duże kolejki.

Nowy Punkt Obsługi Podróżnego posiada znacznie większą powierzchnię, która umożliwiła utworzenie dwóch stanowisk obsługi. Dzięki temu podróżni szybciej mogą załatwić swoje sprawy.

POP w Millenium Hall jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 17.30.

Stanowisko ZTM w CH Plaza od 16 marca jest nieczynne.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Świąteczne kursy autobusów i dodatkowy przystanek dla linii nr 2 i 47

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie podał informacje o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym.

Rzeszów

Ponad 2 tys. motocyklistów przywitało wiosnę w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad 2 tysiące motocyklistów zjechało do Rzeszowa na VIII Motocyklowe Topienie Marzanny.

Rzeszów

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

RZESZÓW. Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym...

Rzeszów

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

RZESZÓW. Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Rzeszów

Pijany 17-latek, bez prawa jazdy, pędził 127 km/h przez ul. Witosa. Wiózł pijanego ojca

RZESZÓW. Wcześniej, na stacji benzynowej w Stobiernej zatankował paliwo i uciekł.

Rzeszów

Rozbudowa S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka. Wybrano wykonawcę dokumentacji

RZESZÓW. Blisko 3 mln zł będzie kosztować opracowanie dokumentacji na rozbudowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Młp. Północ – węzeł Jasionka. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Mosty Katowice.

Reklama