Rzeszów - Środa, 06.05.2026
Reklama

Popołudniowy wypadek na ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 27.04.2026 r. / Redakcja

Wypadek na ul. Podkarpackiej w Rzeszowie / fot. KMP Rzeszów
Wypadek na ul. Podkarpackiej w Rzeszowie / fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Na ulicy Podkarpackiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Dziś, około godz. 12:00 dyżurny miejski otrzymał informację o wypadku na ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Na miejsce skierował ekipę wypadkową, która ustaliła wstępne okoliczności tego zdarzenia.

- 89-letni kierujący Renault, jadąc ul. Podkarpacką w kierunku centrum, najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim Volkswagena – przekazała rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca Renault trafił do szpitala.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne inwestycje na "Dworzysku". Powstaną nowe miejsca pracy

RZESZÓW. Firma „Efekt Plus”, lider na rynku europejskim w produkcji folii stretch, zamierza uruchomić nową linię technologiczną, a co za tym idzie - nowe miejsca pracy.

Rzeszów

We wtorek otwarcie pasieki na dachu Galerii Rzeszów

RZESZÓW. To pierwsza pasieka w rzeszowskim śródmieściu, a zarazem pierwsza pasieka na dachu w naszym mieście.

Rzeszów

98 załóg zgłoszonych do Marma 29. Rajdu Rzeszowskiego

98 załóg - 82 z Polski, 13 ze Słowacji oraz po jednej z Finlandii, Czech i Węgier - znalazło się na opublikowanych w środę listach zgłoszeń do MARMA 29. Rajdu Rzeszowskiego, inauguracyjnej...

Rzeszów

Rozpoczyna się remont ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystko wskazuje na to, że lada moment rozpocznie się remont, który wiąże się z wyłączeniem z użytku dwóch pasów ruchu.

Rzeszów

Derby Rzeszowa o I ligę!

RZESZÓW. Po wtorkowych finałach baraży o I ligę piłkarską wiemy, że Rzeszów będzie miał swojego reprezentanta na zapleczu Ekstraklasy. Otwartym pozostaje pytanie: czy będzie to Stal Rzeszów czy Resovia?

Rzeszów

Prawie 1000 pytań wykonawców odnoście wykonania RCK

RZESZÓW. Przetarg na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego, które ma kosztować ponad 90 mln zł, ruszył w czerwcu br. 

Rzeszów

Okradł drogerie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Mężczyzna w lipcu okradł dwie drogerie. Jeden ze sklepów okradł dwukrotnie. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska utworzyła specjalną grupę na Facebooku dla kandydatów na studia

RZESZÓW. 1 lipca Politechnika Rzeszowska rozpoczęła rekrutację elektroniczną na studia. Przyszli studenci mogą wybierać spośród 30 kierunków studiów na 7 wydziałach. 

Reklama