Rzeszów - Piątek, 08.05.2026
Reklama

Poranne wypadki na drogach Rzeszowa i powiatu. 3 osoby w szpitalu

Dodano: 08.05.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W ciągu zaledwie dwóch godzin na drogach Rzeszowa i powiatu doszło do dwóch wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu. W Rzeszowie kierująca Toyotą potrąciła rowerzystkę, a w Kamieniu nastolatka jadąca na hulajnodze elektrycznej wjechała w rowerzystę. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitali.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 8.00 w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń ekipy wypadkowej ruchu drogowego rzeszowskiej komendy wynika, że kierująca Toyotą 35-letnia mieszkanka powiatu leskiego, skręcając w lewo z ul. Z. Chrzanowskiej w ul. Langiewicza, najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą rowerową 42-letniej rowerzystce. W wyniku zderzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Niespełna dwie godziny później, po godz. 10.00, policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnym wypadku — tym razem na drodze wojewódzkiej nr 878 w Kamieniu. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z komisariatu w Sokołowie Małopolskim, 15-latka kierująca hulajnogą elektryczną, jadąc w kierunku Niska, najechała na tył roweru prowadzonego przez 78-letniego mieszkańca gminy. Zarówno nastolatka, jak i senior z obrażeniami trafili do szpitala.

Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności obu zdarzeń.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przetarg na modernizację Podziemnej Trasy Turystycznej do powtórki?

RZESZÓW. Inwestycja powinna być wykonana do 30 maja 2020 roku.

Rzeszów

Od 7 lutego ograniczenie czasowe dla samochodów ciężarowych na ul. Podkarpackiej

RZESZÓW. Ciężarówki będą mogły się poruszać przez łącznik S-19 do autostrady.

Rzeszów

Wydział Medyczny i Wydział Prawa i Administracji UR z uprawnieniami doktorskimi

RZESZÓW. Decyzje w sprawie uprawnień podjeła Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów.

Rzeszów

Spędził dwa dni w samochodzie. Znaleziono go nieprzytomnego z objawami hipotermii

RZESZÓW. Samochód z nieprzytomnym mężczyzną w środku zauważyli strażnicy miejscy. 

Rzeszów

Otwarcie Leroy Merlin Rzeszów w drugiej połowie 2019 roku. Będzie podziemny parking

RZESZÓW. W obiekcie dostępnych będzie około 36 000 produktów od ręki. 

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie mural poświęcony Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Akcja składać się będzie z czterech etapów.

Reklama