Rzeszów - Piątek, 08.05.2026
Reklama

Poranne wypadki na drogach Rzeszowa i powiatu. 3 osoby w szpitalu

Dodano: 08.05.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W ciągu zaledwie dwóch godzin na drogach Rzeszowa i powiatu doszło do dwóch wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu. W Rzeszowie kierująca Toyotą potrąciła rowerzystkę, a w Kamieniu nastolatka jadąca na hulajnodze elektrycznej wjechała w rowerzystę. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitali.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 8.00 w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń ekipy wypadkowej ruchu drogowego rzeszowskiej komendy wynika, że kierująca Toyotą 35-letnia mieszkanka powiatu leskiego, skręcając w lewo z ul. Z. Chrzanowskiej w ul. Langiewicza, najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą rowerową 42-letniej rowerzystce. W wyniku zderzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Niespełna dwie godziny później, po godz. 10.00, policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnym wypadku — tym razem na drodze wojewódzkiej nr 878 w Kamieniu. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z komisariatu w Sokołowie Małopolskim, 15-latka kierująca hulajnogą elektryczną, jadąc w kierunku Niska, najechała na tył roweru prowadzonego przez 78-letniego mieszkańca gminy. Zarówno nastolatka, jak i senior z obrażeniami trafili do szpitala.

Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności obu zdarzeń.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przedpremierowa projekcja filmu, do którego sceny skręcono m.in. na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Projekcja „Władców przygód. Stąd do Oblivio” odbyła się w kinie Zorza.

Rzeszów

W G2A Arena rozpoczęło się Forum Europa-Ukraina

RZESZÓW. Forum to dwa dni debat i spotkań poświęconych współpracy gospodarczej i politycznej Ukrainy i krajów europejskich.

Rzeszów

Rzeszów dorzuca 335 tys. zł do puli 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

RZESZÓW. W „najcięższej” puszce znajdowało się 10 tys. zł.

Rzeszów

Wybrano wykonawcę ścieżki rowerowej przy al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Ścieżka rowerowa powstanie na odcinku od ul. Krakowskiej do ul. Osmeckiego.

Rzeszów

Pobili kierowcę, bo użył wobec nich klaksonu. Mężczyzn poszukuje rzeszowska policja

RZESZÓW. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.

Rzeszów

Game Over Cycles przenosi warsztat do Rzeszowa [FOTO]

RZESZÓW. Nowy warsztat jest zlokalizowany przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. 

Rzeszów

Trwają poszukiwania 15-latki z Rzeszowa

RZESZÓW. Nastolatka w poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku, około godziny 19:30 wyszła z miejsca zamieszkania.

Reklama