Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

Poranne wypadki na ul. Witolda w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 17.05.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano, na ul. Witolda doszło do dwóch wypadków. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jak informuje rzeszowska policja, w obydwu przypadkach przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierujących samochodami.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło przed godziną 8:00. 20-letni kierowca skody, jadąc ulicą Witolda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku zderzenia, 24-letni kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.

Ok. 30 minut później, jakieś 150 metrów dalej, na skrzyżowaniu ulicy Witolda z ulicą Leszka Czarnego doszło do kolejnego wypadku. 60-letni kierowca volvo, potrącił pieszą - 52-letnią mieszkankę Rzeszowa. Kobieta trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Również w tym wypadku, przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa.

Uczestnicy obu wypadków byli trzeźwi.


Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 17.05.2024, godz. 16:05
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budżet 2022 r. Szczegóły inwestycji oświatowych

RZESZOW. Istotną część projektu przyszłorocznego budżetu Rzeszowa stanowią inwestycje związane z edukacją. 

Rzeszów

Rzeszów ma rzecznika ds. osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Natalia Hul, rzecznik ds. osób niepełnosprawnych, rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta. To pierwsze tego typu stanowisko w stolicy Podkarpacia.

Rzeszów

Parki kieszonkowe, parklety i park linowy w budżecie Rzeszowa na 2022 rok

RZESZÓW. Inwestycje w tereny zielone, rekreację i sport to najważniejsza część przyszłorocznego budżetu Rzeszowa. W planach jest m.in. budowa kolejnych parków oraz wykup terenów Kopca Konfederatów Barskich na cele wypoczynkowe.

Rzeszów

Domki dla jeży w miejskich parkach. Na wniosek mieszkańców

RZESZÓW. W rzeszowskich parkach dobiega końca akcja rozstawiania domków dla jeży. W sumie będzie 100 takich drewnianych budek.

Rzeszów

Ciała małżonków w mieszkaniu w Rzeszowie. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa: 70-letniego mężczyzny i 65-letniej kobiety.

Rzeszów

Z Rzeszowa na Maderę, Majorkę i Fuerteventurę. Nowa wakacyjna oferta ITAKI

​RZESZÓW/JASIONKA. Z biurem podróży ITAKA, poza tradycyjnymi kierunkami, jak Turcja, Bułgaria, Grecja czy Albania, już w przyszłym roku będzie można polecieć z Rzeszowa także do nowych, atrakcyjnych miejsc – Fuerteventury, Majorki albo...

Rzeszów

Darmowe posiłki dla potrzebujących. W Rzeszowie ruszyła akcja „Autobus ciepła”

RZESZÓW. W poniedziałek w Rzeszowie ruszyła akcja rozdawania ciepłych posiłków potrzebującym. Akcja #AutobusCiepła potrwa do połowy marca.

Rzeszów

Projekt budżetu Rzeszowa na 2022 r. Ponad 350 mln zł na inwestycje

RZESZOW. Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne, Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki czy hala sportowa przy ul. Towarnickiego powstaną w ramach przyszłorocznego budżetu Rzeszowa. 

Reklama