Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Poranne wypadki w Błażowej i w Boguchwale. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 27.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Ekipa wypadkowa ruchu drogowego rzeszowskiej komendy interweniowała na miejscu dwóch wypadków, do których doszło dzisiaj rano na terenie powiatu Rzeszowskiego. W zdarzeniach ucierpiało dwie osoby.

Do pierwszego wypadku doszło przed godz. 10:00 na ulicy 3 Maja w Błażowej. Z ustaleń będących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 48–letni mężczyzna kierujący fordem, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z kierującą hondą. W zdarzeniu ranna została 62-latka jadąca hondą. Kobieta trafiła do szpitala.

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce po godz. 11:30. Na ul. Lubomirskich w Boguchwale 37–letni kierujący bmw, podczas włączania się do ruchu, zderzył się 50-letnią rowerzystką. Kierująca jednośladem karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu zdarzeń.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 29.05.2025, godz. 00:21
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Święto Niepodległości w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z obchodzonym w poniedziałek, 11 listopada Narodowym Świętem Niepodległości oraz wydarzeniem towarzyszącym jakim jest 12 PKO Bieg Niepodległości, na ulicach Rzeszowa wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

9. Podkarpacki Bazarek. Ekologiczne produkty w Parku Papieskim

RZESZÓW. W ofercie m.in. chleby i wędliny, sery, miody, owoce i warzywa, ciasta, ekologiczne przetwory.

12. PKO Bieg Niepodległości

Około 2700 uczestników pobiegnie dla Niepodległej [TRASA BIEGU]

RZESZÓW. 11 listopada o godz. 11.11 z rzeszowskiego Rynku wystartuje 12. PKO Bieg Niepodległości. O zwycięstwo walczyć będzie ok. 2,7 tys. uczestników. Zawodnicy tradycyjnie pobiegną w białych i czerwonych koszulkach. Dzięki temu...

Rzeszów

LOTAMS otworzył swoją bazę serwisową w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka

JASIONKA. Pierwszym zadaniem, które zostanie zrealizowane w nowej bazie będzie przegląd ciężki jednego z największych szerokokadłubowych samolotów na świecie – Boeinga B787.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na A4 pod Rzeszowem. 35-latek zginął na miejscu

RZESZÓW. Kierujący osobowym chryslerem uderzył w ciężarowe Iveco.

Rzeszów

Gęste mgły na Podkarpaciu. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia, dotyczące gęstych mgieł i szadzi na terenie województwa podkarpackiego.

Rzeszów

„Dzikie życie w wielkim mieście”. Ruszył wspólny zielony projekt Rzeszowa i Łucka

RZESZÓW. Podczas wtorkowej konferencji prasowej w rzeszowskim ratuszu, przekazano szczegóły dotyczące projektu pn. „Dzikie życie w wielkim mieście: ochrona i promocja dzikiej przyrody i różnorodności biologicznej w Łucku i Rzeszowie”.

Rzeszów

ZOBACZ. Na os. Pobitno powstaje jeden z największych parków kieszonkowych

RZESZÓW. Urządzenia do ćwiczeń dla dzieci, scena plenerowa i plac zabaw – to część elementów, które pojawią się w jednym z największych tegorocznych parków kieszonkowych w Rzeszowie.

Reklama