Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Porażka Resovii w 17. kolejce PlusLigi

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali gładko 0:3 we własnej hali z Cuprum Lubin w meczu 17. kolejki PlusLigi. Rywale rozbili rzeszowian w trzech szybkich setach. MVP spotkania został Miguel Tavares.

Obie drużyny przystąpiły do spotkania w bardzo bojowych nastrojach. Goście z Lubina postanowili postawić wszystko na jedną kartę i grali od pierwszych piłek niezwykle odważnie. W polu zagrywki nie zwalniali ręki, kończyli sytuacyjne piłki, a nawet po złych przyjęciach byli w stanie  skutecznie wyprowadzić ataki.

Od początku pierwszej partii objęli prowadzenie, które systematycznie powiększali. Asseco Resovia próbowała odrabiać straty, ale nie miała sposobu na dobrze dysponowanych rywali, którzy radzili sobie w każdej sytuacji.
Reklama
Co gorsza w drugim secie wcale nie spuścili z tonu, ale tym razem rzeszowianie mieli swoje szanse. Niestety w momentach, w których mogli odrobić straty i wyjść na prowadzenie popełniali proste błędy. Tylko w tej partii oddali rywalom aż 10 „oczek” po zepsutych zagrywkach i atakach w aut. Tak nie dało się wygrać seta.

Niestety miejscowi nie podnieśli się także w kolejnej partii. Zaczęli ją fatalnie. Asy, bloki i kontry gości spowodowały, że na tablicy wyników było 0:7… Jasnym stało się, że w tym meczu już nic dobrego się nie wydarzy. I nie wydarzyło, Asseco Resovia przegrała w złym stylu tego seta i cały mecz 0:3.

Sety: 20:25, 20:25, 13:25

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwsi uczniowie zaczną edukacje w szkole na Drabiniance w 2023 roku

RZESZÓW. Już w lutym ma ruszyć przetarg na budowę Zespołu Oświatowego na osiedlu Drabinianka. 

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców

RZESZÓW. W miniony weekend rzeszowscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. 

Rzeszów

Na tarczy po tie-breaku. Asseco Resovia notuje kolejną porażkę

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali kolejne spotkanie w PlusLidze. 

Rzeszów

Przetarg na budowę kładek rowerowych unieważniony przez „problemy natury technicznej”

RZESZÓW. Jeżeli do końca tego roku inwestycja nie będzie zrealizowana, to dofinansowanie unijne przepadnie.

Rzeszów

Porozumienie ws. przekazania Zamku Lubomirskich dla miasta zostanie podpisane w lutym?

RZESZÓW. Wiceminister sprawiedliwości ogłosił, że umowa, mówiąca o przekazaniu dla miasta Zamku Lubomirskich, zostanie podpisana do końca lutego.

Rzeszów

Zmiany w ekipie Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Z ekipą z Rzeszowa żegna się Piotr Gruszka, pierwszy szkoleniowiec drużyny.

Rzeszów

Defibrylatory AED znalazły się w rzeszowskiej przestrzeni miejskiej

RZESZÓW. Defibrylator AED znajdziemy na przystanku autobusowym MPK Piłsudskiego 03 oraz w autobusie komunikacji miejskiej o numerze taborowym 100.

Reklama