Rzeszów - Środa, 05.08.2026
Reklama

Postawiono zarzuty 23-latkowi, który zrzucił hulajnogę Blinkee z mostu

Dodano: 04.07.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie elektrycznej hulajnogi należącej do Blinkee.city. Podejrzany już usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do winy.

Od połowy czerwca policjanci prowadzili postępowanie o uszkodzenie elektrycznej hulajnogi. Nieznany sprawca, z mostu przy ul. Lwowskiej, wrzucił do Wisłoka wypożyczoną elektryczną hulajnogę, czym nie omieszkał pochwalić się nagrywając całą sytuację.

Kilka dni później policjanci przyjęli zawiadomieni o przestępstwie od przedstawiciela firmy wypożyczającej rowery i hulajnogi. Wartość strat została oszacowana na kwotę 3075 zł.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z komisariatu w Śródmieściu. Na podstawie zebranych informacji ustalili podejrzewanego i dzisiaj go zatrzymali.

Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został przesłuchany, przyznał się do winy i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył przetarg na dokumentację dla budowy kładki na osiedlu Drabinianka

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy kładki pieszo-rowerowej nad rzeką Strug na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 5 maja zmiana organizacji ruchu w rejonie dworca PKP

RZESZÓW. W związku z rozpoczęciem prac przy budowie Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego, od czwartku 5 maja 2022r. na okres 30 dni, zmieni się organizacja ruchu w rejonie dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy miejskie w majówkę?

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przedstawił rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, jaki będzie obowiązywał w czasie majówki.

Rzeszów

Ponad 2,5 mln zł od miasta na sport

RZESZÓW. W czwartek w rzeszowskim ratuszu podpisano i wręczono kolejne umowy na dofinansowanie klubów sportowych działających w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne. Lada dzień ruszą prace na placu Dworcowym

RZESZÓW. Do piątku (29 kwietnia) teren placu oraz sąsiadujące z nim działki zostaną ogrodzone i zamknięte dla samochodów.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci skontrolowali ponad 1000 kierujących

RZESZÓW. W czwartek, 28 kwietnia 2022 r. funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy prowadzili akcję pod hasłem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 1000 kierujących. Pięciu z nich zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie

RZESZÓW. 2, 3 i 8 maja w Rzeszowie odbędą się uroczystości patriotyczne, na które zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa

Rzeszów

Pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej zostanie przeniesiony?

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek chce, aby pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej został przeniesiony na cmentarz żołnierzy Armii Radzieckiej przy ul. Lwowskiej.

Reklama