Rzeszów - Środa, 03.09.2025
Reklama

Potrącenie pieszej na ul. Podwisłocze. 33-latka trafiła do szpitala

Dodano: 18.11.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano na ul. Podwisłocze, kierujący mercedesem potrącił 33-letnią mieszkankę Rzeszowa, która przechodziła przez jezdnię. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 6:30 na oznakowanym przejściu dla pieszych w rejonie przystanku Podwisłocze domki 01. Skierowanie na miejsce policjanci, ustali wstępnie, że 71-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc mercedesem w kierunku al. Powstańców Warszawy, pieszych potrącił 33-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Rzeszowska policja apeluje do do wszystkich użytkowników dróg o bezpieczną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej Rzeszowa złożony

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy południowej Rzeszowa. Wniosek o pozwolenie na budowę złożony.

Rzeszów

Wiosenna zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 23 do 30 kwietnia 2021 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy park

​RZESZÓW. Strefa relaksu, warzywnik, ogród tematyczny, street workout – to część atrakcji, jakie docelowo znajdą się w nowym parku przy ul. Bł. Karoliny. Docelowo park będzie miał wielkość ok. 2 hektarów. Szacowany...

Rzeszów

Wolne miejsca na szczepienia przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

RZESZÓW. Od czwartku 8 kwietnia do soboty 10 kwietnia, punkt szczepień CM Medyk mieszczący się w centrum handlowym Full - Market przy al. Rejtana 53 dysponuje wolnymi miejscami na szczepienia przeciwko Covid-19.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie kameralna galeria handlowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa. Obiekt o powierzchni 1400 m2 powstanie na osiedlu Zalesie. Inwestycję realizuje firma Szklane Tarasy.

Rzeszów

Kolejne "gazowce" Autosan dotarły do Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce na ulice Rzeszowa wyjadą kolejne autobusy na gaz od firmy Autosan.

Rzeszów

Na Placu Farnym i przy ul. Chmaja powstaną ogrody kieszonkowe [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie powstaną dwa nowe tzw. ogrody kieszonkowe. Zarząd Zieleni Miejskiej ma już gotowe projekty.

Rzeszów

50-latek śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik

RZESZÓW. W Ulanicy w gminie Dynów, 50-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - został przegnieciony przez ciągnik. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Reklama