Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Potrącenie rowerzysty na ul. Króla Augusta w Rzeszowie

Dodano: 21.10.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 70-letnia kobieta kierująca skodą potrąciła dziś rano 79-letniego rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9:30. Z ustaleń policji wynika, że , 70-letnia mieszkanka Rzeszowa kierująca samochodem marki skoda, podczas skrętu z ul. Okulickiego w ulicę Króla Augusta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i potraciła jadącego na rowerze mężczyznę. W wyniku zdarzenia, 79-letni kierujący jednośladem został ranny i trafił do szpitala.

W wyniku zdarzenia, 79-letni cyklista, mieszkaniec Rzeszowa został ranny i trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia mężczyzny nie zagrażały jego życiu.

Zarówno kierująca skodą, jak i cyklista byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 21.10.2024, godz. 17:58
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. 11 listopada w Rzeszowie odbędą się obchody Narodowego Święta Niepodległości w 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W programie, m.in. hymn, apel pamięci i defilada.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Seniora. 40 wydarzeń dla osób 60+ w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie realizowany jest miejski projekt o nazwie „ Rzeszowskie Centrum Seniora”. Do grudnia 2023 r. w stolicy Podkarpacia zaplanowano 40 wydarzeń dla 300 seniorów.

Rzeszów

10. PKO Bieg Niepodległości. Ulicami Rzeszowa pobiegnie ponad 1800 zawodników

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 11 listopada.

Rzeszów

Zderzenie czterech aut na al. Niepodległości w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzenie czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby, w tym roczna dziewczynka.

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie rozpoczął nowy semestr

RZESZÓW. 300  małych studentów wzięło udział w sobotnim wykładzie inaugurującym nowy  semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego. 

Rzeszów

16,5 mln euro dotacji na nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Dzięki inwestycjom, lotnisko w Jasionce będzie jeszcze lepiej przystosowane do obsługi cywilnego i wojskowego ruchu lotniczego.

Rzeszów

Rozbudowa szkoły na Staromieściu. Podpisano umowę

RZESZÓW. Budynek zyska zupełnie nowe skrzydło z halą sportową oraz zapleczem sanitarnym, siłownią i dodatkowymi salami lekcyjnymi. 

Rzeszów

Startują XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach

RZESZÓW. W dniach 9 – 13 listopada 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina odbędą się XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Związku Szachowego.

Reklama