Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

Dodano:

fot. KW PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie
RZESZÓW. Wczoraj w Strażowie koło Rzeszowa doszło do wielkiego pożaru kompleksu budynków magazynowych hurtowni materiałów tekstylnych oraz artykułów tapicerskich i meblarskich. W akcji gaszenia pożaru brało udział ponad 120 strażaków.

Strażacy otrzymali informacje o pożarze po godz. 19:00. Na miejscu zdarzenia okazało się, że płonie część budynków oraz poddasze magazynów o powierzchni około 1600 m kw.

Do gaszenia pożaru skierowanie 31 zastępów straży pożarnych z powiatów rzeszowskiego, łańcuckiego, stalowowolskiego i leżajskiego. Gaszenie pożaru utrudniał gęsty dym. W kulminacyjnym momencie w akcji brało udział ponad 120 strażaków.

Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

 
Źródło: KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

RZESZÓW. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku. Wprowadzono ruch wahadłowy

RZESZÓW. Aktualnie odbywa tam się ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do ok. 14.30.

Rzeszów

Rzeszów „bohaterem” anglojęzycznego programu [VIDEO]

RZESZÓW. W trakcie filmu Ryan Socash pokazuje m.in. Muzeum Techniki i Militariów, odwiedza rzeszowski Rynek oraz Podziemną Trasę Turystyczną.

Rzeszów

Stok narciarski i… pumptrack na Matysówce

RZESZÓW. Radny Daniel Kunysz zabiega o to, aby w sąsiedztwie stoku narciarskiego powstał pumptrack.

Rzeszów

Za kilka dni ruszy Hackathon Mobility. Wydarzenie odbędzie się w Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Hackathon odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2019 r. w Urban Lab Rzeszów, przy ul. 3 maja.

Rzeszów

W 9. kolejce PlusLigi Asseco Resovia podejmie Jastrzębski Węgiel

RZESZÓW. Na kibiców w hali Podpromie będzie czekała niespodzianka.

Rzeszów

Prawie 11 mln zł dla Uniwersytetu Rzeszowskiego. Chodzi o zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Projekt UR pt.: „Przyjazny nURt” – rozwój dostępności UR został wyróżniony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Reklama