Rzeszów - Poniedziałek, 30.06.2025
Reklama

Pożar w garażu bloku na os. Mieszka I. Spłonęły 2 auta, ewakuowano 50 osób

Dodano:

fot. KW PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie
RZESZÓW. Dwa samochody spłonęły w pożarze, który wybuchł dzisiaj po południu w garażu podziemnym w jednym z bloków przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie. Ogień gasiło kilkudziesięciu strażaków.

Do pożaru doszło przed godz. 17:00. Na miejsce skierowano 10 zastępów straży pożarnych z powiatów rzeszowskiego i łańcuckiego. Ze względu na bardzo duże zadymienie, konieczna była ewakuacja bisko 50 mieszkańców budynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mieszkańcy mogli schronić się przed zimnem w podstawionym autobusie.

W garażu spłonęły dwa samochody, a kilka pojazdów zostało uszkodzonych.

Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Trwa ich ustalenie. 
 
Źródło: KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Rzeszów to MY". Trwa nabór pomysłów na miejskie innowacje

RZESZÓW. Trwa nabór pomysłów do trzeciej edycji programu „Rzeszów to MY” na miejskie innowacje w obszarze poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa. Projekty można zgłaszać do 15 czerwca.

Rzeszów

Inwestycja drogowa na osiedlu Miłocin. Podpisanie umowy z wykonawcą

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ok. 800-metrowy odcinek ulicy Parkowej na osiedlu Miłocin. Umowa na realizację inwestycji zostanie podpisana jeszcze w tym tygodniu.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza grupa wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy. Pierwsze spotkanie 6 czerwca

RZESZÓW. Spotkania odbywają się w Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej MOPS w Rzeszowie, przy ul. Skubisza 4.

Rzeszów

Ponad 220 tys. zł na remont rzeszowskich zabytków

RZESZÓW. Miasto dofinansuje prace remontowe przy czterech rzeszowskich zabytkach.

Rzeszów

Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Zamknięcie ulicy Grottgera przedłużone

RZESZÓW. Do 20 czerwca przedłuży się zamknięcie odcinka ul. Grottgera. Po sygnałach od mieszkańców stworzone zostaną miejsca postojowe kiss&ride.

Rzeszów

Na osiedlu Pobitno powstaje ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ogród powstaje przy Kurpiowskiej, na terenie o powierzchni ok. 30 arów. Będzie gotowy latem tego roku.

Rzeszów

Strażacy ochotnicy z Rzeszowa otrzymają nowe samochody

RZESZÓW. Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z osiedli Zalesie i Przybyszówka będą miały nowe samochody ratowniczo - gaśnicze.

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacji na ul. 3 Maja w Rzeszowie

RZESZÓW. W punkcie będzie można uzyskać informację dotyczące dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej a także zawodowej oraz terytorialnej służby wojskowej.

Reklama