Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Prace na ul. Matysowskiej wydłużone o jeden dzień

Dodano: 18.08.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W czwartek na ul. Matysowskiej w Rzeszowie kontynuowane będą prace przy układaniu nawierzchni. W związku z tym nadal obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów komunikacji publicznej.

Rozbudowa ul. Matysowskiej dobiega końca. Jednym z ostatnich elementów, które musi zrealizować wykonawca, jest ułożenie warstwy ścieralnej nawierzchni. Prace rozpoczęły się we wtorek i miały zakończyć w środę (17 sierpnia). Jednak w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi układanie nawierzchni na ul. Matysowskiej kontynuowane będzie także w czwartek (18 sierpnia).

Dlatego też w czwartek nadal obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów komunikacji publicznej. Linia nr 5 (kierunek Matysowska) będzie kończyła kurs na przystanku Powstańców Warszawy/Sikorskiego 12. Ta sama linia jadąca w kierunku ul. Lubelskiej  kurs rozpocznie się od przystanku Powstańców Warszawy/Rejtana i dalej pojedzie bez zmian. Zawieszone na czas prac są kursy linii nr 48.
 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wróci stary system odbioru śmieci. Andrzej Gutkowski: „Nie chcemy zwiększać odpłatności dla mieszkańców”

RZESZÓW. Ratusz wraca do starego systemu odbioru odpadów mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzyma nowy sztandar. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Mieszkańcy musza się liczyć z utrudnieniami w piątek i niedziele. 

Rzeszów

W sobotę Dni Otwarte Elektrociepłowni przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Wśród atrakcji m.in. strefa kosmorobot oraz mobilne laboratoria inżyniera.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc wśród 15. najlepszych prezydentów miast w Polsce

RZESZÓW. Wyróżnienia zostały wręczone przedwczoraj, podczas uroczystej gali Kongresu Regionów we Wrocławiu.

Rzeszów

Radni pytają o kamery monitorujące buspasy. Miałyby zastępować policyjne patrole

RZESZÓW. Docelowo system monitoringu miałby „wyłapywać” nieuczciwych kierowców.

Rzeszów

Budowa kładki rowerowej przy moście Narutowicza. Miasto ponownie szuka wykonawcy

RZESZÓW. Poprzednim razem wymagania wykonawców dwukrotnie przewyższały plany finansowe miasta.

Rzeszów

Rzeszowscy agenci CBA zatrzymali kobietę podejrzaną o wyłudzenia z subwencji MEN

RZESZÓW. Sprawa dotyczy wyłudzenia co najmniej 75 tys. zł.

Reklama