Rzeszów - Poniedziałek, 22.09.2025
Reklama

Prezentacja nowego motocykla Game Over Cycles w restauracji Lord Jack

Dodano: 02.03.2022 r.

fot. Materiały prasowe GOC
fot. Materiały prasowe GOC
RZESZÓW. Przez cały weekend w restauracji Lord Jack na rzeszowskim Rynku, będzie można podziwiać nowy motocykl firmy Game Over Cycles.

Rzeszowska firma Game Over Cycles, producent motocykli typu custom, już w najbliższy weekend (4-6 marca) zaprezentuje nowy motocykl. Pokaz odbędzie się w ramach 5. urodzin restauracji partnerskiej Lord Jack, mieszczące się na rzeszowskim Rynku.

Nowy motocykl to customowy Harley-Davidson Street Bob. Maszyna charakteryzuje się dużą ilością imponujących elementów z mosiądzu oraz lakierowaniem zawierającym złoty brokat. Do tej pory motocykl można było podziwiać jedynie w salonie firmy GOC, przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.

- Weekendowy pokaz będzie ostatnią publiczną prezentacją motocykla przed jego wylotem do USA. Transport motocykla jest zaplanowany na 28 marca, pierwszym rejsem przywróconego przez PLL LOT połączenia Rzeszów-Jasionka - Nowy Jork-Newark. W Ameryce maszyna dołączy do kolekcji właściciela, Polaka pochodzącego z Rzeszowa i mieszkającego w Nowym Jorku, który jest już w posiadaniu siostrzanej maszyny prezentowanego w weekend pojazdu – informuje Krzysztof Bienkiewicz z Game Over Cycles.

Nowy motocykl GOC będzie dostępny w Lord Jack przez cały urodzinowy weekend.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znamy wyniki konsultacji ws. poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Ogłoszono wyniki konsultacji społecznych z mieszkańcami w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa. W konsultacjach udział wzięło 4087 mieszkańców (70 głosów było nieważnych).

Rzeszów

Trwa budowa kładek rowerowych w Rzeszowie. Utrudnienia dla pieszych przy moście Lwowskim

RZESZÓW. W związku z budową kładki rowerowej, przy moście Lwowskim zamknięto schody dla pieszych.

Rzeszów

Będą budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach. Wkrótce w Rzeszowie otwarcie RoboLAB

PODKARPACIE. Wczoraj na Politechnice Rzeszowskiej podpisano porozumienie dotyczące utworzenia w Rzeszowie RoboLABu.

Rzeszów

Nowy pojazd dla rzeszowskich strażaków

RZESZÓW. Rzeszowscy strażacy zyskali nową drabinę mechaniczną marki Rosenbauer model L42A-XS. Zakup pojazdu o wartości około 2,5 mln zł., został współfinansowany ze środków unijnych.

Rzeszów

Psie wybiegi w Rzeszowie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W poniedziałek, 8 marca 2021 r. ruszyły wiosenne porządki na terenie wybiegów dla psów. Do końca miesiąca miejsca te będą nieczynne.

Rzeszów

Zespół PRz Racing Team zaprezentował nowy bolid PMT-03

RZESZÓW. To już trzeci bolid wyścigowy w warsztacie, którego projekt w zeszłym roku wywalczył dla zespołu drugie miejsce w kategorii Business Presentation podczas zawodów Formula Student Virtual Event 2020. 

Reklama