Rzeszów - Niedziela, 05.10.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 04.10.2025 r. / Redakcja

fot. Grzegorz Bukała / Archiwum Urządu Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Archiwum Urządu Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce Prezydent Rzeszowa odbędzie kolejne spotkanie z mieszkancami w ramach cyklu "Rzeszów To My".

15 października 2025 r. Konrad Fijołek będzie rozmawiał z reprezentantami osiedli Gen. Władysława Andersa I Baranówka.

Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Specjalnych im. UNICEF przy ul. Ofiar Katynia 1 w Rzeszowie i rozpocznie się o godz. 16:00. Poniżej harmonogram:

Godz. 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Reklama

Godz. 17:00 Początek spotkania

Godz. 19:00 Zakończenie

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca do wypełnienia internetowej ankiety dotyczącej działań na ww. Osiedlach. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa, wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

Ankieta dostępna jest pod adresem: https://forms.office.com/e/dZk7PiWh3b

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Walka o wolność artystyczną w Teatrze Maska trwa. Ratusz wydał oświadczenie

RZESZÓW. Pomiędzy Teatrem Maska oraz Ratuszem trwa konflikt o spektakl #chybanieja. 

Rzeszów

Środki z Ministerstwa na remont hali Podpromie dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki

RZESZÓW. Termin realizacji Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego wyznaczono do 2021 roku.

Rzeszów

Ostatnie dni rejestracji do konkursu "web.Master podkarpacki"

Organizatorzy zapraszają do udziału uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca.

Rzeszów

XI Targi Pracy WorkExpo

RZESZÓW. Targi odbędą się w dniach 5-6 marca w G2A ARENA.

Rzeszów

Pijany kierowca tira z Rzeszowa stracił panowanie nad pojazdem

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Łężyny.

Rzeszów

Kolejny krok do utworzenia Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Postępowanie na generalnego wykonawcę obiektu w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zostanie ogłoszone w tym kwartale.

Rzeszów

Od 1 marca zmieni się rozkład jazdy 7 linii autobusowych

RZESZÓW. Zmiany związane są z wydłużeniem czasu przejazdów. 

Rzeszów

Fundacja "Potrafię Pomóc" otwiera swój oddział w Rzeszowie

RZESZÓW. Otwarcie odbędzie się 28 lutego o godz. 10:00 przy ul. Piłsudskiego 9.

Reklama