Rzeszów - Piątek, 10.07.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 19.11.2025 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami z osiedli Biała i Drabinianka / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami z osiedli Biała i Drabinianka / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa kontynuuje serię tegorocznych spotkań z mieszkańcami miasta. Najbliższe odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Miłej.

Rozpoczęty w 2023 roku cykl spotkań z mieszkańcami poszczególnych osiedli pod nazwą „Rzeszów To My” umożliwia rozmowę z prezydentem oraz urzędnikami na temat bieżących spraw dotyczących danego osiedla. Mieszkańcy mogą zadawać pytania i uzyskiwać bezpośrednie odpowiedzi od władz miasta.

Godzinę przed każdym takim spotkaniem, odbywają się dyżury miejskich urzędników, którzy udzielają informacji i przyjmują pisemne wnioski od mieszkańców.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 listopada 2025 r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej Nr 9 przy ul. Miłej 58 z mieszkańcami dwóch osiedli: Biała oraz Drabinianka.

Program spotkania:

Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa

– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców

Reklama

– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym

– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 Początek spotkania z Prezydentem Rzeszowa

Godz.: 19:00 zakończenie spotkania

Wszyscy chętni mieszkańcy osiedli Biała i Drabinianka, mogą również uzupełnić ankietę dotyczącą trzech mocnych i trzech słabszych stron swoich osiedli. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rolnicy zablokują DK97 i dwa ronda w Rzeszowie na 24 godziny

RZESZÓW. Lider ruchu społecznego Agrounia, Michał Kołodziejczak zapowiedział blokady dróg w całej Polsce, w tym również w Rzeszowie. Strajki odbędą się w przyszłym tygodniu.

Rzeszów

Wtargnął do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze. Miał ponad 6 promili alkoholu

RZESZÓW. Policjanci z oddziału prewencji KMP w Rzeszowie podjęli nietypową interwencję w jednym z mieszkań na osiedlu Kmity w Rzeszowie.

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na ul. Świadka. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej

RZESZÓW. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej na osiedlu Nowe Miasto. W sobotę (21 sierpnia) wyłączony z ruchu będzie jednokierunkowy odcinek ul. Witolda Świadka.

Rzeszów

Kto wykona ogród kieszonkowy przy ul. Reymonta i ul. Króla Augusta? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która stworzy ogród kieszonkowy w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta. Nowa, zielona przestrzeń ma powstać jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Na podwójnym gazie pędził 138 km/h przez al. Sikorskiego

RZESZÓW. 39-letni motocyklista jadąc al. Sikorskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 88 km/h. Mężczyzna zignorował sygnały policjantów i zaczął uciekać. Kiedy funkcjonariuszom udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany.

Rzeszów

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Ruszył remont drogi przy rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ul. Geodetów przy CH Plaza Rzeszów. Roboty potrwają do piątku 20 sierpnia 2021 r. W tym czasie ul. Geodetów wzdłuż budynku centrum handlowego, aż do ul....

Rzeszów

W niedzielę piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

RZESZÓW. Na parkingu PUW staną m.in.: Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”, Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego, nie zabraknie także pokazu broni przeciwpancernej oraz przeciwlotniczej.

Reklama