Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: /

Na zdj. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / fot. BIP
Na zdj. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / fot. BIP

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami w ramach cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się 29 maja 2025 r.

Tym razem Prezydent Rzeszowa będzie rozmawiał z mieszkańcami osiedli Staroniwa i Kmity. Spotkanie odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej nr 16 im. Władysława Broniewskiego przy ul. Bohaterów 1.

Program spotkania:

Godz. 16.00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta

- przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców
- informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
- stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz. 17.00 Początek Spotkania

Godz. 19.00 Zakończenie Spotkania

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca do wypełnienia internetowej ankiety i wskazania trzech mocnych i trzech słabszych stron osiedli Staroniwa i Kmity. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa, wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej. Ankieta dostępna jest pod adresem: https://tiny.pl/7w7dp4yd


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Atrakcyjne pokazy naukowe w centrum Rzeszowa. W sobotę Piknik Nauki Eksploracje

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 21 maja w centrum Rzeszowa powstanie miasteczko nauki. Swoje pokazy zaprezentuje blisko siedemdziesiąt ekip naukowców, popularyzatorów nauki, edukatorów i animatorów pokazów z całej Polski.

Rzeszów

Czołowi triathloniści przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W pierwszy weekend czerwca odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W rywalizacji weźmie udział około 700 zawodników.

Rzeszów

W rzeszowskim ratuszu gościli przedstawiciele Międzyparlamentarnej Rady NATO-Ukraina

RZESZÓW. Rozmawiano o pomocy dla uchodźców z Ukrainy oraz obecności wojsk w Rzeszowie i okolicach.

Rzeszów

Pijany kierowca przewrócił ciężarówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. 

Rzeszów

Rondo na Słocinie. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Dokumentacja ma być gotowa wiosną przyszłego roku.

Rzeszów

"Mobilny Urzędnik" pomaga załatwić sprawy bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Od 31 marca 2022 r. w Rzeszowie realizowany jest projekt pn. „Mobilny Urzędnik”. Dzięki usłudze, osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy do przebudowy

RZESZÓW. Jedno z najmocniej obciążonych ruchem skrzyżowań w Rzeszowie zostanie przebudowane. W planach jest budowa ronda oraz wiaduktu.

Rzeszów

Rozbudują skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Powstanie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Ogłoszono przetarg na wybór firmy, która przebuduje skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Częścią tej inwestycji będzie budowa sygnalizacji świetlnej, która ułatwi m.in. wyjazd z ul. Mieszka I na ul. Lwowską.

Reklama