Rzeszów - Sobota, 04.04.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedli Drabinianka i Biała

Dodano: 27.09.2023 r.

Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W najbliższy piątek odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli: Drabinianka i Biała.
 
Spotkania w ramach cyklu „RzeszówToMy" dotyczą m.in. inwestycji na osiedlach jakie udało się zrealizować, placów miasta dotyczących danego osiedla oraz tematów bieżących.
 
Spotkanie z mieszkańcami  osiedli Drabinianka i Biała odbędzie się 29 września w Szkole Podstawowej nr 37 przy ul. Kwiatkowskiego 121a w Rzeszowie. Wezmą w nim udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa około 2 godziny. Wcześniej, już od godz. 16:00 zaplanowano dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ważny etap budowy zbiornika na wodę pitną na os. Pobitno

RZESZÓW. Na os. Pobitno trwa budowa ogromnego zbiornika na wodę pitną. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sprawdza obecnie szczelność komór zbiornika. Próba szczelności pierwszej z nich zakończyła się pozytywnie.

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Rzeszów

Ul. Jazowa będzie oświetlona

RZESZÓW. Około 30 latarni oświetli kilometrowy odcinek ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył projekt dla seniorów "Aktywna ławka"

RZESZÓW. Projekt “Aktywna ławka” ma na celu wsparcie seniorów w aktywnościach plenerowych na terenie parków miejskich. 

Rzeszów

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Strażnicy miejscy pomogą odpalić auto. Mają już drugie urządzenie rozruchowe

RZESZÓW. Rzeszowscy strażnicy miejscy mają kolejne urządzenie rozruchowe do samochodów z wyładowanym akumulatorem. Podarowała je firma z Dębicy.

Reklama