Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano: 19.06.2023 r.

fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Trwa cykl spotkań prezydenta Konrada Fijołka z mieszkańcami rzeszowskich osiedli.  Pierwsze z nich odbyło się na osiedlu Miłocin. Brali w nim udział także mieszkańcy dwóch innych osiedli: Pogwizdów Nowy i Miłocin Św. Huberta. W kolejnym wzięli udział mieszkańcy osiedli Staromieście i 1000-lecia, w trzecim omawiane były sprawy mieszkańców i osiedli Dąbrowskiego i gen. Grota Roweckiego. – Te spotkania się dla mnie bardzo ważne. Podczas nich prezentujemy to co udało się dotychczas zrealizować, rozmawiamy o projektach inwestycyjnych, które przygotowujemy i przede wszystkim słuchamy mieszkańców, którzy najlepiej wiedzą jakie problemy na ich osiedlach trzeba rozwiązać – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
Reklama
Spotkanie z mieszkańcami trzech osiedli: Pobitno, Załęże i Wilkowyja odbędzie się 22 czerwca, w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza przy ul. Bałtyckiej 33.

W spotkaniu wezmą udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy a także dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Program spotkania:
  • Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
  • Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA
  • Godz.: 19:00 zakończenie spotkania

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Rzeszów

Jeszcze więcej zieleni w Rzeszowie. Kolejne nasadzenia drzew i krzewów

RZESZÓW. Ponad 220 drzew i ponad 1100  krzewów zostanie posadzonych przy rzeszowskich szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury.

Rzeszów

Będzie remont kilku rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Miasto szykuje wymianę nawierzchni na kilku rzeszowskich ulicach, w tym m.in. na ul. Hetmańskiej, Leszka Czarnego i Budziwojskiej. Przetarg, który wyłoni wykonawcę zadania został już ogłoszony. Na ten cel zarezerwowano 1,5...

Rzeszów

Rzeszów zacieśnia współpracę z biznesem. Powstała Rada Gospodarcza

RZESZÓW. Główne założenia Rady to wspólna promocja Rzeszowa i firm, uczestnictwo w największych międzynarodowych targach, wystawach i sympozjach, wspólne projekty i mecenat nad wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi.

Rzeszów

MPWiK realizuje dużą inwestycję w północno-zachodniej części Rzeszowa

RZESZÓW. Chodzi o nową sieć kanalizacji sanitarnej.

Rzeszów

W weekend kiermasz "Solidarni z Ukrainą" w Millenium Hall

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend przed kawiarnią Love Bar na parterze Millenium Hall w związku z świętami na Ukrainie odbędzie się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na fundację Come Back Alive.

Reklama