Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano: 19.06.2023 r.

fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Trwa cykl spotkań prezydenta Konrada Fijołka z mieszkańcami rzeszowskich osiedli.  Pierwsze z nich odbyło się na osiedlu Miłocin. Brali w nim udział także mieszkańcy dwóch innych osiedli: Pogwizdów Nowy i Miłocin Św. Huberta. W kolejnym wzięli udział mieszkańcy osiedli Staromieście i 1000-lecia, w trzecim omawiane były sprawy mieszkańców i osiedli Dąbrowskiego i gen. Grota Roweckiego. – Te spotkania się dla mnie bardzo ważne. Podczas nich prezentujemy to co udało się dotychczas zrealizować, rozmawiamy o projektach inwestycyjnych, które przygotowujemy i przede wszystkim słuchamy mieszkańców, którzy najlepiej wiedzą jakie problemy na ich osiedlach trzeba rozwiązać – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
Reklama
Spotkanie z mieszkańcami trzech osiedli: Pobitno, Załęże i Wilkowyja odbędzie się 22 czerwca, w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza przy ul. Bałtyckiej 33.

W spotkaniu wezmą udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy a także dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Program spotkania:
  • Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
  • Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA
  • Godz.: 19:00 zakończenie spotkania

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pijany kierowca zatrzymany na ul. Sikorskiego. Miał ponad 2 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-letniego kierowcy, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na al. Powstańców Warszawy. Wyłączą dwa pasy ruchu

RZESZÓW. W sobotę (26 czerwca) prowadzone będą kolejne prace przy budowie kładki rowerowej przy moście Karpackim. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają od godz. 7:00 do...

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 3 lipca Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza na czas wakacji nowe rozkłady jazdy na liniach 0A, 0B, 12, 13, 17, 18, 19, 34. Linia nr 21 będzie zlikwidowana.

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. W weekend degustacja i kiermasz produktów pszczelich

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Rzeszowskiego Miodobrania - degustacja miodu z Pasieki w Sercu Miasta oraz kiermasz produktów pszczelich.

Rzeszów

Od 1 lipca wspólny bilet ZTM i ZG PKS. Umowa podpisana

RZESZÓW. Bilet miesięczny Autobus + Autobus uprawnia do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W środę utrudnienia w ruchu na moście Karpackim

RZESZÓW. W związku z dalszymi pracami przy budowie kładki rowerowej, w środę (23 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, na moście Karpackim) wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Od dziś zakaz parkowania w rejonie ratusza

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wprowadził zakaz parkowania w rejonie rzeszowskiego ratusza. - Teren przy ratuszu ma być przestrzenią publiczną, dla mieszkańców, spacerowiczów - mówi Fijołek.

Rzeszów

Konrad Fijołek zaprzysiężony na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. 21 czerwca w rzeszowskim ratuszu, w obecności radnych i wielu zaproszonych gości, Konrad Fijołek złożył uroczyste ślubowanie. Tuż po zaprzysiężeniu nowy prezydent Rzeszowa spotkał się z mieszkańcami na Rynku.

Reklama