Rzeszów - Czwartek, 02.07.2026
Reklama

Prima Aprilis - to były tylko żarty

Dodano: 02.04.2026 r. / Redakcja

Drodzy Czytelnicy,

Informujemy, że część artykułów opublikowanych 1 kwietnia 2026 roku było primaaprilisowym żartem redakcji. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd i mamy nadzieję, że uśmiechnęliście się choć na chwilę.

Co NIE jest prawdą:

Taylor Swift w Rzeszowie – amerykańska gwiazda nie wystąpi na otwarciu Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. Choć stadion rzeczywiście powstaje i będzie przystosowany do organizacji koncertów, żadne rozmowy z menedżmentem artystki nie miały miejsca.

24-piętrowy wieżowiec przy al. Armii Krajowej
– żaden deweloper nie uzyskał pozwolenia na budowę takiego budynku. Wizualizacje zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Teren przy alei Armii Krajowej nadal pozostaje pusty.

IKEA w Rzeszowie – gigant meblowy wciąż nie podjął decyzji o budowie sklepu w stolicy Podkarpacia. Działka w Świlczy zakupiona w 2009 roku nadal stoi niezagospodarowana, a mieszkańcy regionu moga jedynie korzystać z punktu odbioru zamówień.

Dziękujemy za wyrozumiałość.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jakie atrakcje 13 stycznia czekają na gości Podziemnej Trasy Turystycznej?

RZESZÓW. W ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Podziemnej Trasie Turystycznej odbędą się dwa ciekawe wydarzenia.

Rzeszów

Mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach WOŚP

RZESZÓW. Licytacja potrwa do 15 stycznia.

Rzeszów

Ponad 15 tys. osób uczestniczyło w 7. edycji Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tegorocznej organizacji wydarzenia zaangażowano ok. 2 tys. osób.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto sztuczne lodowisko „Biały Orlik”

RZESZÓW. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu od 9 - 20.

Rzeszów

8 osób zatruło się czadem, wśród nich 4-letnie dziecko

PODKARPACIE. 8 osób trafiło do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Do groźnych zdarzeń doszło w czwartek, 3 grudnia w Stalowej Woli i w Rzeszowie.

Reklama