Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Przerwa serwisowa w ZTM. W piątek i w sobotę utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jak poinformował rzeszowski ZTM, 12 i 13 listopada, z powodu konserwacji systemów, nieczynny będzie cały system obsługi informatycznej pasażerów.

W piątek i sobotę po Święcie Niepodległości niedostępne będą wszystkie Punkty Obsługi Podróżnego, biurowiec ZTM przy ul. Trembeckiego 3 oraz Tablice Informacji Pasażerskiej. Ponadto ograniczony będzie dostęp do serwisów internetowych i sprzedażowych, w tym biletomatów i kasowników.

Dyżur telefoniczny 12 listopada (piątek) w godz. 7:30 -15:30 będą pełnić informatycy pod numerami tel.: 17 86 60 356 i 17 86 60 325.

W sprawie kursowania autobusów można kontaktować się z dyspozytorem MPK pod numerem tel.: 17 86 60 323.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

PGE Energia Ciepła rozpoczęła negocjacje ws. odbioru odpadów. Ucierpią portfele mieszkańców?

RZESZÓW. Rozpoczynają się negocjacje podmiotów, które w 2020 roku będą mogły dostarczać odpady niesegregowane do spalarni PGE.

Rzeszów

Startuje 19. edycja Szlachetnej Paczki. Sprawdź, o której wyruszy marsz w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę 16 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl pojawią się historie tysięcy rodzin z całej Polski.

Rzeszów

Raport z prac na stacji Rzeszów Główny. 19 listopada uruchomią peron nr 1 [FOTO]

RZESZÓW. Zakończenie wszystkich prac, włącznie z wykonaniem tunelu, planowane jest w połowie 2021 roku.

Rzeszów

Wiemy, kto zajmie się modernizacją Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

Przybywa ścieżek rowerowych w naszym województwie. W Rzeszowie jest ich najwięcej

RZESZÓW. Podkarpacie pod względem długości ścieżek rowerowych w 2018 roku, znalazło się na 10. miejscu wśród województw. 

Rzeszów

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Rzeszów

Asseco Resovia przegrywa w Gdańsku

RZESZÓW. MVP spotkania został Paweł Halaba.

Rzeszów

Ugodził brata nożem. 34-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Reklama