Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Przy al. Piłsudskiego powstaje nowy mural. Prace są już na ukończeniu

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Przestrzeń miejską Rzeszowa ozdobi kolejny mural. Tym razem zostanie on stworzony na zlecenie Browaru Manufaktura Rzeszów. Jak informuje nas autor, prace są już na ostatniej prostej.

Nowy mural znajduje się na tzw. dobudówce do Center Parku przy al. Józefa Piłsudskiego i będzie widoczny dla osób podróżujących od strony Sądu Apelacyjnego. Jego autorem został Arkadiusz Andrejkow, dla którego nie jest to pierwsza praca na terenie miasta.

Mural przedstawia trzech starszych panów, którzy w domyśle przesiadują w barze umilając sobie czas przy piwie. Cała koncepcja ma charakter reklamy i została stworzona na zlecenie Browaru Manufaktura Rzeszów.
Reklama
„Na początku przedstawiłem kilka koncepcji, jednak ostateczny kształt muralu zaproponowała Manufaktura. Mural jest już praktycznie skończony, jutro pewnie ściągną rusztowanie” – informuje autor muralu.

Arkadiusz Andrejkow rozpoczął pracę przy al. Piłsudskiego 21 marca. Stworzony przez niego mural ma ok. 11 metrów szerokości i ok. 8 metrów wysokości.

Na zakończenie dodajmy, że w przyszłości Andrejkow zajmie się stworzeniem muralu dla Asseco Resovii Rzeszów oraz dokończy projekt jaki realizuje dla MPWiK.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kradli rowery i okradali sklepy. Złodziejska para z Rzeszowa zatrzymana

RZESZOW. 228-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta usłyszeli łącznie 22 zarzuty.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią z związku z Biegiem Niepodległości oraz z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Jesienią przyszłego roku pierwsi podopieczni skorzystają z nowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. 11 listopada w Rzeszowie odbędą się obchody Narodowego Święta Niepodległości w 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W programie, m.in. hymn, apel pamięci i defilada.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Seniora. 40 wydarzeń dla osób 60+ w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie realizowany jest miejski projekt o nazwie „ Rzeszowskie Centrum Seniora”. Do grudnia 2023 r. w stolicy Podkarpacia zaplanowano 40 wydarzeń dla 300 seniorów.

Rzeszów

10. PKO Bieg Niepodległości. Ulicami Rzeszowa pobiegnie ponad 1800 zawodników

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 11 listopada.

Rzeszów

Zderzenie czterech aut na al. Niepodległości w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzenie czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby, w tym roczna dziewczynka.

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie rozpoczął nowy semestr

RZESZÓW. 300  małych studentów wzięło udział w sobotnim wykładzie inaugurującym nowy  semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego. 

Reklama