Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Przy al. Piłsudskiego powstaje nowy mural. Prace są już na ukończeniu

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Przestrzeń miejską Rzeszowa ozdobi kolejny mural. Tym razem zostanie on stworzony na zlecenie Browaru Manufaktura Rzeszów. Jak informuje nas autor, prace są już na ostatniej prostej.

Nowy mural znajduje się na tzw. dobudówce do Center Parku przy al. Józefa Piłsudskiego i będzie widoczny dla osób podróżujących od strony Sądu Apelacyjnego. Jego autorem został Arkadiusz Andrejkow, dla którego nie jest to pierwsza praca na terenie miasta.

Mural przedstawia trzech starszych panów, którzy w domyśle przesiadują w barze umilając sobie czas przy piwie. Cała koncepcja ma charakter reklamy i została stworzona na zlecenie Browaru Manufaktura Rzeszów.
Reklama
„Na początku przedstawiłem kilka koncepcji, jednak ostateczny kształt muralu zaproponowała Manufaktura. Mural jest już praktycznie skończony, jutro pewnie ściągną rusztowanie” – informuje autor muralu.

Arkadiusz Andrejkow rozpoczął pracę przy al. Piłsudskiego 21 marca. Stworzony przez niego mural ma ok. 11 metrów szerokości i ok. 8 metrów wysokości.

Na zakończenie dodajmy, że w przyszłości Andrejkow zajmie się stworzeniem muralu dla Asseco Resovii Rzeszów oraz dokończy projekt jaki realizuje dla MPWiK.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM skraca kursy dwóch linii

RZESZÓW. Trasy ulegną skróceniu do ul. Poselskiej.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Budowa torów do lotniska w Jasionce ruszy w przyszłym roku

RZESZÓW. „Będziemy stopniowo uruchamiać PKA, tam gdzie jest to możliwe” – dodaje Ewa Draus.

Rzeszów

6 października odbędzie się 7. PKO Maraton Rzeszowski. Utrudnienia jak w roku ubiegłym

RZESZÓW. Uczestnicy tegorocznej imprezy wezmą udział w akcji „Biegnę dla…”, aby pomóc 16-letniemu Mateuszowi.

Rzeszów

Bezpłatne badania i porady lekarskie na Rynku. W niedzielę Światowy Dzień Serca [PROGRAM]

Już w najbliższą niedzielę, Rzeszów dołączy do tysięcy miasta na całym świecie celebrując Światowy Dzień Serca. 

Rzeszów

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks 8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Rzeszów

Projekt PiS odnośnie placu targowego odchodzi w niebyt

RZESZÓW. Wniosek o usunięcie punktu wystosował Tomasz Kamiński, radny Rozwoju Rzeszowa.

Rzeszów

Ośmiu kierowców komunikacji miejskiej nie stawiło się do pracy. Ucierpieli pasażerowie linii 0A i 19

RZESZÓW. Z powodu niespodziewanej nieobecności kierowców w pracy nie wykonano siedmiu kursów.

Reklama