Rzeszów - Poniedziałek, 22.09.2025
Reklama

Przy wjeździe na przystanek kolejowy Rzeszów Zachodni 36-latek rzucił się pod pociąg

Dodano: 26.09.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który dzisiaj został potrącony przez pociąg w rejonie przystanku kolejowego Rzeszów Zachodni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna rzucił się bezpośrednio pod nadjeżdżający pociąg. 36-latek poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9.30 w Rzeszowie w rejonie ul. Warszawskiej, przy wjeździe na przystanek kolejowy Rzeszów Zachodni. Z relacji maszynisty wynika, że zauważył on mężczyznę stojącego przy torach, rozpoczął hamowanie, jednak zanim zatrzymał pociąg mężczyzna rzucił się bezpośrednio pod nadjeżdżający skład. W wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość zmarłego, to 36-letni mieszkaniec Rzeszowa. Na miejscu nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracują pod nadzorem prokuratora policjanci. Zdarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu kołowym. Jednak linia kolejowa do czasu zakończenia czynności będzie nieprzejezdna.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kongres 590. Poruszono temat PKA i nowego ośrodka badawczo-rozwojowego

RZESZÓW. Jak zapowiedziano podczas Kongresu 590 linia kolejowa do Jasionki zostanie zmodernizowana do prędkości 120 km/h. 

Rzeszów

Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich 16-latka kierująca motorowerem

RZESZÓW. Wszyscy nietrzeźwi kierowcy odpowiedzą za prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości oraz stracą prawa jazdy. 

Rzeszów

Znamy datę oficjalnego otwarcia Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Uroczyste otwarcie już 9 października.

Rzeszów

PKP PLK zapowiada zmiany na Podkarpaciu. Dotyczą przejazdów bez przesiadek oraz bezpieczeństwa

PODKARPACIE. Od 11 października pojedzie bezpośredni pociąg ze Stalowej Woli do Lublina.

Rzeszów

W G2A Arena ruszył Kongres 590

RZESZÓW. Kongres potrwa od 7 do 8 października.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Trzcianie koło Rzeszowa

RZESZÓW. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Rzeszów

Trucking Girl i największy monster truck na świecie na TSLA EXPO Rzeszów 2019

Będą debaty poświęcone branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, a do tego premiery aut i motocykli...

Reklama