Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Przy Żwirowni powstanie osiedle z plażą, promenadą i mini portem. Ruszyła sprzedaż mieszkań

Dodano:

Wizualizacja osiedla Panorama Kwiatkowskiego / N.G. Development
Wizualizacja osiedla Panorama Kwiatkowskiego / N.G. Development
RZESZÓW. Plaża, molo, strefa spacerowa, wybieg dla psów i mini port – to tylko niektóre z atrakcji, z jakich będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla „Panorama Kwiatkowskiego”. 112 mieszkań jest już w sprzedaży.

„Pierwsza tego typu inwestycja w Rzeszowie” – pisze N.G. Development o nowym osiedlu, które powstanie przy ul. Kwiatkowskiego, w bliskim sąsiedztwie Żwirowni.

Całe osiedle będzie składało się łącznie z 5 budynków (A, B, C, D i E), z których najwyższy (B) będzie miał 15 kondygnacji. We wszystkich budynkach powstaną garaże podziemne. Jako pierwsze powstaną budynki A i B, a zakończenie ich budowy planowane jest na wrzesień 2023 roku. W kolejnych latach będą realizowane pozostałe budynki. Łącznie powstanie kilkaset nowych mieszkań – dwu, trzy, czteropokojowe i większe. Pierwsze 112 mieszkań jest już w sprzedaży.
Reklama
Zgodnie z założeniami dewelopera, osiedle ma być przyjazne dla rodzin, miłośników sportu i zwierząt. Dla mieszkańców nowego osiedla przygotowano szereg atrakcji: plażę, molo, deptak spacerowy przy brzegu, strefę relaksu wyposażoną w hamaki i leżaki, mini port dla łódek i kajaków, strefę fintess i jogi.

Na osiedlu będą działały również lokale usługowe beauty, welness i spa.

Mieszkańcy nowego osiedla mogą liczyć na duże bogactwo zieleni. Deweloper planuje zasadzić ponad 100 gatunków roślin, z których powstaną m.in. łąki kwietne, górki trawiaste oraz kompozycje bylin i traw nadwodnych.
Wizulizacje N.G. Development

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

25 czerwca możliwe czasowe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. We wtorek, 25 czerwca br. ulicami miasta przejdzie pielgrzymka piesza do Lwowa.

Rzeszów

Radny interpeluje w sprawie poszerzenia chodnika i rewitalizacji al. Pod Kasztanami

RZESZÓW. Radny Daniel Kunysz pyta m.in. o możliwość poszerzenia chodnika na al. Pod Kasztanami.

Rzeszów

Interaktywne przejścia dla pieszych na al. Sikorskiego, Niepodległości i ul. Lwowskiej?

RZESZÓW. Dwójka radnych z Prawa i Sprawiedliwości pyta Ratusz o możliwość instalacji interaktywnych przejść dla pieszych.

Rzeszów

Ulicami Rzeszowa przeszedł II Marsz Równości. Nie obyło się bez kilku niegroźnych incydentów

RZESZÓW. Zamaskowani ludzie rzucali jajkami w kierunku manifestantów.

Rzeszów

Nagrodzono zwycięzców loterii Rozlicz PIT w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna edycja potrwa do 20 października.

Rzeszów

Zmiana na stanowisku prezesa zarządu lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Nowym prezesem zarządu został Adam Hamryszczak.

Rzeszów

Dwóch żołnierzy zawodowych z zarzutami o kłusownictwo

RZESZÓW. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Rzeszów

Będą droższe bilety na komunikacje miejską. Radni przyjęli projekt uchwały

RZESZÓW. Nowy cennik zacznie obowiązywać najprawdopodobniej już od sierpnia.

Reklama