Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Przyjechał do przychodni na podwójnym gazie. Miał ponad 2 promile i był agresywny

Dodano: 31.10.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

RZESZÓW. 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, wsiadł za kółko i pojechał do przychodni lekarskiej. Nieodpowiedzialny mężczyzna został ujęty przez ochroniarzy i przekazany policjantom. Podczas policyjnej interwencji „mężczyzna zachowywał się agresywnie i słownie znieważył funkcjonariuszy policji”.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przy przychodni na ul. Rejtana. Jeden z pracowników placówki wyczuł od 33-letniego pacjenta alkohol. Okazało się, że mieszkaniec Rzeszowa w takim stanie przyjechał swoim samochodem do przychodni. Pracownicy przychodni powiadomili o tym fakcie dyżurnego policji.

Mundurowi, którzy interweniowali na miejscu sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, w trakcie interwencji mundurowych, 33-letni mężczyzna „zachowywał się agresywnie i słownie znieważył funkcjonariuszy policji”.

33-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz znieważenie funkcjonariuszy odpowie przed sądem.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W niedzielę ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Możliwe utrudnienia

RZESZÓW. W niedzielę, 16 czerwca 2024 odbędzie się finał akcji "Rowerowy Maj" 2024. Z tej okazji ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta. Przejazd zabezpieczać będą policjanci.

Połączenie al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego

Ruszyły prace na budowie ważnej drogi w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozpoczęły się prace związane z budowę drogi, która będzie stanowić przedłużenie al. Krzyżanowskiego do ul. Wieniawskiego. Wartą ponad 43 mln zł inwestycję, realizuje firma Eurovia. Nową trasą pojedziemy w styczniu 2026...

Nowa, premierowa ekspozycja

Gigantyczna wystawa budowli z klocków LEGO przyjedzie do Rzeszowa

RZESZÓW. 1000 m2 powierzchni, 70 niesamowitych, premierowych makiet, setki modeli, a wszystko zbudowane z blisko 5 000 000 klocków - już wkrótce w Rzeszowie będzie można zobaczyć największą w Europie wystawę budowli...

Rzeszów

Rekordowy maj w Jasionce. Prawie 100 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. W ostatnim czasie port lotniczy Rzeszów-Jasionka przyzwyczaił nas już do bicia kolejnych rekordów. Nowy padł w maju. W poprzednim miesiącu podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad 96 tysięcy pasażerów. Jest to wynik aż...

Rzeszów

Przebudowa ul. Grunwaldzkiej zakończy się wcześniej niż planowano [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Już w sierpniu ma zakończyć się przebudowa rzeszowskiego deptaka – ul. Grunwaldzkiej. Pierwotnie miał być to koniec września. Prace są już zaawansowane.

Rzeszów

MPWiK Rzeszów zakupiło pierwszego „elektryka”

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie zakupiło swój pierwszy w pełni elektryczny samochód marki Citroen e-Berlingo Van. Pojazd już wkrótce wyjedzie na ulice Rzeszowa.

Rzeszów

Nowa atrakcja w parku na osiedlu Kmity. Powstanie strefa relaksu

RZESZÓW. W parku na osiedlu Kmity będzie więcej atrakcji. Jeszcze w tym roku powstanie tam strefa relaksu. Doposażony zostanie również tamtejszy plac zabaw. Zadanie zostanie zrealizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Miał prawie 2,7 promila i pojechał na stację po piwo. Ujęli go świadkowie

RZESZÓW. 60-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, mając prawie 2,7 promila alkoholu w organizmie, zdecydował się wsiąść za kierownicę i pojechać po piwo na stację benzynową.

Reklama