Rzeszów - Niedziela, 05.04.2026
Reklama

Przyjechał do przychodni na podwójnym gazie. Miał ponad 2 promile i był agresywny

Dodano: 31.10.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

RZESZÓW. 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, wsiadł za kółko i pojechał do przychodni lekarskiej. Nieodpowiedzialny mężczyzna został ujęty przez ochroniarzy i przekazany policjantom. Podczas policyjnej interwencji „mężczyzna zachowywał się agresywnie i słownie znieważył funkcjonariuszy policji”.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przy przychodni na ul. Rejtana. Jeden z pracowników placówki wyczuł od 33-letniego pacjenta alkohol. Okazało się, że mieszkaniec Rzeszowa w takim stanie przyjechał swoim samochodem do przychodni. Pracownicy przychodni powiadomili o tym fakcie dyżurnego policji.

Mundurowi, którzy interweniowali na miejscu sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, w trakcie interwencji mundurowych, 33-letni mężczyzna „zachowywał się agresywnie i słownie znieważył funkcjonariuszy policji”.

33-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz znieważenie funkcjonariuszy odpowie przed sądem.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaną tereny rekreacyjne

RZESZÓW. Miasto zakupiło działki o powierzchni 54 arów na osiedlu Miłocin – Św. Huberta. Teren, którym interesowała się firma deweloperska zostanie w całości przeznaczony na cele rekreacyjne.

Rzeszów

Tragedia w Trzebosi. 35-letnia kobieta zatruła się czadem

RZESZÓW. 35-letnia kobieta jest kolejną ofiarą tlenku węgla w regionie. Od początku sezonu grzewczego na Podkarpaciu, na sutek zatrucia czadem zmarło 3 osoby.

Rzeszów

Rewitalizacja parku na osiedlu Zalesie

RZESZÓW. Blisko 3-hektarowy park przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie, doczeka się w końcu odnowy. 

Rzeszów

Inwestycja drogowa na osiedlu Drabinianka

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę dokumentacji projektowej dla rozbudowy ul. Jachowicza oraz budowy nowej drogi, która połączy ją z ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

Transmisja online z uroczystości 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Już 19 stycznia 2022 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Na scenie rzeszowskiego rynku wystąpią m.in. Symptone, RSC, DOC. i Anika Dąbrowska.

Rzeszów

Dwukrotnie próbował okraść tę samą drogerię. Wpadł za drugim razem

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 19-latka, który dwukrotnie usiłował okraść jedną z rzeszowskich drogerii. Za pierwszym razem mu się udało. Podczas drugiej próby, złodziej został ujęty przez pracowników ochrony sklepu.  

Rzeszów

Nowa organizacja ruchu na al. Sikorskiego. Buspas zlikwidowany

RZESZÓW. Na części al. Sikorskiego obowiązuje już nowa organizacja ruchu. Po 10 latach zlikwidowano tam buspas.

Reklama