Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Przyjechał do przychodni na podwójnym gazie. Miał ponad 2 promile i był agresywny

Dodano: 31.10.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

RZESZÓW. 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, wsiadł za kółko i pojechał do przychodni lekarskiej. Nieodpowiedzialny mężczyzna został ujęty przez ochroniarzy i przekazany policjantom. Podczas policyjnej interwencji „mężczyzna zachowywał się agresywnie i słownie znieważył funkcjonariuszy policji”.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przy przychodni na ul. Rejtana. Jeden z pracowników placówki wyczuł od 33-letniego pacjenta alkohol. Okazało się, że mieszkaniec Rzeszowa w takim stanie przyjechał swoim samochodem do przychodni. Pracownicy przychodni powiadomili o tym fakcie dyżurnego policji.

Mundurowi, którzy interweniowali na miejscu sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, w trakcie interwencji mundurowych, 33-letni mężczyzna „zachowywał się agresywnie i słownie znieważył funkcjonariuszy policji”.

33-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz znieważenie funkcjonariuszy odpowie przed sądem.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Maciej Orłoś przyjedzie do Rzeszowa na spotkanie z młodzieżą

RZESZÓW. Znany dziennikarz i ekspert od wystąpień publicznych, Maciej Orłoś będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy” organizowanego przez uczennice I LO w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał jedyny w regionie kryty skatepark [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. 370 m2 powierzchni, 4 linie jazdy, do 30 osób w czasie trwania jednej sesji, 2 strefy chillu – tak w skrócie wygląda pierwszy na Podkarpaciu kryty skatepark. Obiekt powstał w północnej...

Rzeszów

Remont dachu szkoły w centrum Rzeszowa powoli zbliża się do końca

RZESZÓW. Najstarsza podstawówka w Rzeszowie ma już prawie gotowy nowych dach. Zgodnie z informacją przekazaną przez Prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka w mediach społecznościowych, modernizacja zakończy się w kwietniu.

Rzeszów

Orlen buduje nową stację paliw w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa budowa nowej stacji paliw Orlen. Będzie to już dziewiąta stacja koncernu na terenie Rzeszowa.

Rzeszów

Rusza zgłaszanie projektów do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2026

RZESZÓW. 17 marca rusza, startuje nabór wniosków do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2026. Miasto zamierza przeznaczyć na pomysły mieszkańców dokładnie taką samą kwotę jak w poprzedniej edycji, tj. 15,7 mln zł. Projekty można...

Rzeszów

Jest pozwolenie na budowę Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki

RZESZÓW. „Dobra wiadomość tuż przed weekendem!! Dziś wydaliśmy pozwolenie na budowę Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki, czyli jednego z najnowocześniejszych w kraju stadionów lekkoatletyczno-piłkarskich” – przekazał w mediach społecznościowych Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek.

Rzeszów

Uszkodził 17 samochodów na Nowym Mieście. Usłyszał 3 zarzuty

RZESZÓW. 3 zarzuty usłyszał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który uszkodził 17 samochodów zaparkowanych na kilku parkingach na osiedlu Nowe Miasto. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Poranne wypadki w Rzeszowie i Głogowie Małopolskim. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Dziś rano na ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala. Z kolei w Głogowie Małopolskim zderzyły się ciężarowy man z samochodem osobowym. Kierujący osobówki został hospitalizowany....

Reklama