Rzeszów - Poniedziałek, 29.09.2025
Reklama

„Rail Action Week". Rzeszowscy policjanci kontrolowali bezpieczeństwo na kolei

Dodano: 26.09.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wzięli udział w akcji „Rail Action Week" mającej na celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców w okolicach torowisk.

Dzielnicowi ze Śródmieścia oraz Komisariatu Policji II, sprawdzali bezpieczne zachowania mieszkańców w obszarach ruchu kolejowego. Akcja trwała od poniedziałku 22 do czwartku 25 września.

Celem działań było kontrolowanie obszarów kolejowych pod względem przestrzegania przepisów przez podróżujących. W trakcie akcji funkcjonariusze monitorowali m.in. dworce kolejowe, mosty i wiadukty.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, nie ujawniono żadnych przypadków łamania prawa na terenach kolejowych.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa twarz w Radzie Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa dostał mandat do Sejmu.

Rzeszów

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku

RZESZÓW. Aktualnie MZD zajmuje się projektem całej inwestycji.

Rzeszów

Kojarzysz starszego pana grające na akordeonie na ulicach Rzeszowa? Jest petycja o upamiętnienie jego postaci

RZESZÓW. Ponad 5 tyś osób poparło petycje w sprawie upamiętnienia postaci pana Józefa.

Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników sezonowych do fabryki w Rogoźnicy

RZESZÓW. BSH w Rogoźnicy potrzebuje kilkudziesięciu nowych pracowników.

Rzeszów

Trenerzy z Google Polska gościli w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad sto osób uczestniczyło w warsztatach projektowania design thinking w Podkarpackim Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza.

Rzeszów

Dwa śmiertelne wypadki. 32-latka leżącego na drodze przejechał samochód, zaś 22-latek zginął w wypadku

RZESZÓW. Dwie osoby zginęły w ubiegły weekend na drogach powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

Przetarg na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego ruszy jeszcze w tym roku?

RZESZÓW. Inwestycja obejmująca budowę wielopoziomowego parkingu oraz modernizacji głównego budynku Dworca PKP ma się zakończyć do końca 2023 roku.

Rzeszów

19-letni mieszkańcy Leska kradli w jednej z rzeszowskich galerii

RZESZÓW. Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli też narkotyki.

Reklama