Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

Dodano: 18.09.2025 r. / Redakcja

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Na stoiskach mieszkańcy znajdą m.in. regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta oraz ekologiczne przetwory.

W jednym miejscu będzie można kupić wszelkie dobra – od tradycyjnych produktów spożywczych, przez wyroby pszczelarskie i sadzonki roślin, aż po unikalne rękodzieło tworzone przez lokalnych artystów.

Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 20 września, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej). Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00. Na bazarku pojawi się blisko 100 wystawców z całego regionu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza kolejny etap odmulania rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Podpisano umowę na realizację kolejnego etapu odmulania rzeszowskiego zalewu. Będzie to kontynuacja działań mających na celu „przywrócenie zbiornikowi jego pełnej funkcjonalności, poprawę bezpieczeństwa powodziowego oraz zwiększenie jego znaczenia przyrodniczo-rekreacyjnego”.

Rzeszów

Rozbudowa rzeszowskiego „Elektronika” na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace wykończeniowe przy rozbudowie Zespołu Szkół Elektronicznych na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Roboty obejmują budowę nowej części szkoły oraz remont istniejącego budynku.

Rzeszów

34. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, objazdy autobusów

RZESZÓW. W dniach 7 - 9 sierpnia 2025 roku, na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego, odbędzie się Marma 34. Rajd Rzeszowski. Trasa rajdu będzie przebiegała ulicami Rzeszowa, drogami gminy Boguchwała i gminy...

Rzeszów

Postęp prac na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Trwa budowa drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Jej koszt ponad 44 mln zł. Prace mają zakończyć się grudniu tego roku. Wiemy na jakim etapie jest realizacja inwestycji.

Rzeszów

Nowy mural ozdobił ścianę budynku w centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia odsłonięto mural z portretem związanego z Rzeszowem aktora Zdzisława Kozienia. Malowidło nawiązuje do roli porucznika Zubka w „07 zgłoś się”.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Powstańców Listopadowych

RZESZÓW. 11 sierpnia 2025 roku zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Powstańców Listopadowych z nowobudowaną ul. Krzyżanowskiego. Jest to związane z realizacją kolejnego etapu budowy połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Rzeszów

PCLA pnie się w górę. Co dzieje się na budowie? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budowa Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki idzie pełną parą. Obiekt przy ul. Wyspiańskiego rośnie w oczach. Ratusz przekazał najnowsze informacje na temat postępu prac.

Rzeszów

Strażacy z OSP Drabinianka mają nowy wóz

RZESZÓW. 379 tys. zł kosztował nowy wóz dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeszowie-Drabiniance. Nowoczesny pojazd został zakupiony w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Reklama