Rzeszów - Sobota, 07.02.2026
Reklama

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 ruszy początkiem przyszłego roku

Dodano: 22.10.2019 r.

fot. Materiały ze strony internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3
fot. Materiały ze strony internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3
RZESZÓW. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 doczeka się remontu. Prace, wycenione na 8 mln zł, mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Już we wrześniu informowaliśmy o zamieszaniu wokół rozbudowy ZSP Nr 3. Rada Osiedla było oburzona brakiem jakichkolwiek działań zmierzających do rozbudowy placówki. Zdaniem rady osiedla należy m.in. rozbudować budynek o halę sportową wraz z odpowiednim zapleczem.

„Brak hali, brak szatni WF, małe szatnie do odzieży wierzchniej, brak stołówki i świetlicy szkolnej. Ścisk i brak miejsca. To problemy naszej osiedlowej szkoły” – wypunktowała wówczas rada osiedla.

Podczas dzisiejszej Rady Miasta Temat poruszył radny Sławomir Gołąb, pytając władze miasta o jakieś szczegóły związane z planowanymi pracami. Rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 13 oraz Przedszkola Publicznego Nr 6, wchodzących w skład ZSP, kosztować będzie miasto ok. 8 mln zł.

„Na początku przyszłego roku ma się odbyć przebudowa” – informował dzisiaj Stanisław Sienko, zastępca prezydenta Rzeszowa. Miasto planuje budowę hali sportowej z zapleczem, remont sali lekcyjnych, stołówki oraz przedszkola.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

MPWiK montuje kolejne instalacje fotowoltaiczne na swoich budynkach

RZESZÓW. Trwa montaż kolejnych instalacji fotowoltaicznych na budynkach i terenach należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Mają być gotowe do 6 listopada br. W planach są już kolejne. 

Rzeszów

Beta Academics 2021 - o komunikacji wizualnej w nauce i biznesie

RZESZÓW. 18 referatów naukowych zostało zaprezentowanych na drugiej edycji konferencji naukowej Beta Academics, towarzyszącej jednej z najważniejszych konferencji branży internetowej w Polsce, czyli Internet Beta. 

Rzeszów

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Rzeszów

Za nami 13. edycja konferencji InternetBeta

RZESZÓW. 86 prelegentów i ponad 200 uczestników wzięło udział w 13. edycji konferencji InternetBeta. 

Rzeszów

Jubileusz 20-lecia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do Rzeszowa przyjadą rektorzy wszystkich polskich uniwersytetów

RZESZÓW. Największa uczelnia na Podkarpaciu świętuje 20-lecie działalności. Uroczysty Jubileusz odbędzie się już w najbliższy czwartek (23.09) w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

Rzeszów

Kładka rowerowa przy moście Karpackim otwarta

RZESZÓW. W niedzielą otwarto drugą w Rzeszowie kładkę dla rowerzystów.

Rzeszów

Pierwszy w Rzeszowie ekologiczny mural już gotowy

RZESZÓW. Eko-mural ozdobił ścianę Szkoły Podstawowej nr 11 im. Gen. Stanisława Maczka na rzeszowskim Nowym Mieście. Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa spotkał się z autorką projektu – Aleksandrą Dankiewicz.

Rzeszów

W weekend Targi Ślubne w Jasionce. Będzie blisko 100 wystawców

JASIONKA. W dniach 18 – 19 września br. w G2A Arena w Jasionce odbędzie się XVI edycja Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Swoje...

Reklama