Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Rozmowy o depresji u dzieci. Spotkanie z psychoterapeutką w ramach Maskarady

Dodano: 26.09.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZOW. W środę, w ramach 13. Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA odbędzie się spotkanie dotyczące depresji u dzieci. - Rozmawiać będziemy na temat, który jest ważny, wymagający uwagi i bardzo aktualny – podkreślają organizatorzy spotkania.
 
Spotkanie z psychoterapeutką Aleksandrą Hytroś-Kiwałą odbędzie się w 27 września o godz. 18:00 na małej scenie Teatru Maska przy ul. Mickiewicza 13. Poprowadzi je red. Adam Głaczyński z Radia Rzeszów.
 
Spotkanie kierowane jest do rodziców, wychowawców, pedagogów i opiekunów, którzy chcą zdobyć fachową wiedzę i praktyczne porady dotyczącego tego, jak wesprzeć dziecko w walce z depresją.
 
Wstęp: 1 zł / os.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na 2 dni zamkną ul. Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy linii nr 12

RZESZÓW. ZTM poinformował o czasowej zmianie rozkładu jazdy autobusu linii nr 12, w związku z pracami budowlanymi na ul. Jana Pawła II.

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Rzeszów

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice ochronne dla medyków

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem i rozpoczęła drukowanie przyłbic dla medyków.

Rzeszów

3 rzeszowskie inwestycje biorą udział w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Do 11 maja można oddawać głos na 3 rzeszowskie inwestycje, które biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Piłsudskiego. Zginął młody kierowca

RZESZÓW. Trwa ustalanie przyczyn nocnego wypadku do jakiego doszło w Rzeszowie, na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Korekty w świątecznych kursach autobusów MPK

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził korekty do okołoświątecznego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Do Rzeszowa dotarł pierwszy autobus na gaz

RZESZÓW. 60 autobusów gazowych Autosan zasili tabor MPK w Rzeszowie. Pierwszy z nich już został dostarczony.

Reklama