Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Rozpoczęcie remontu wiaduktu Śląskiego już 1 lipca. Dostępne będą dwa z czterech pasów

Dodano: 12.06.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Już w lipcu rozpocznie się remont wiaduktu Śląskiego. Inwestycja za ok. 1 mln zł wiąże się m.in. ze znacznymi utrudnieniami w komunikacji, które potrwają do końca sierpnia.

Pierwotnie prace na wiadukcie Śląskim miały się rozpocząć dużo wcześniej, jednak przez wzgląd na duże znaczenie tego odcinka dla ruchu w Rzeszowa zdecydowano, że remont rozpocznie się 1 lipca i potrwa do końca sierpnia.

Najważniejszą informacją dla kierowców jest sposób w jaki poprowadzony zostanie ruch w czasie robót, a ten odbywać się będzie dwoma pasami. Za remont miasto zapłaci ok. 1 mln zł.

„Remont rozpocznie się 1 lipca. W ramach inwestycji wyremontowana zostanie nawierzchnia, chodniki oraz balustrady” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszów.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyły loty z Jasionki do Olsztyna

RZESZÓW. Stolica Warmii i Mazur to druga w tym sezonie nowa destynacja w ofercie podrzeszowskiego lotniska.

Rzeszów

Na Bulwarach budują nowy odcinek ścieżki biegowej

RZESZÓW. Zostanie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra.

Rzeszów

Wracają pokazy Fontanny Multimedialnej [HARMONOGRAM]

​RZESZÓW. W najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy pokaz specjalny. Widzowie zobaczą nowy program.

Rzeszów

Atrakcje na Wakacje. Blisko 500 wydarzeń w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze z nich wystartują jeszcze w czerwcu.

Rzeszów

Do Rzeszowa zawitał pomnik Jana III Sobieskiego

RZESZÓW. "Wędrujący" monument stoi w Parku Jedności Polonii z Macierzą i pozostanie tam do drugiej połowy lipca.

Rzeszów

Rzeszów w gronie 100 europejskich miast neutralnych dla klimatu i inteligentnych

RZESZÓW. W ramach projektu miasto otrzyma wsparcie finansowane na działania ekologiczne.

Rzeszów

Przy al. Sikorskiego powstaje kolejny ogród kieszonkowy

RZESZÓW. Posadzono już 62 drzewa, wykonawca utwardza teren, trwają także prace przy kształtowaniu tzw. suchej rzeki. Ogród ma być gotowy latem tego roku.

Reklama