Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

Dodano: 27.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu. W październiku 2018 roku zakończono przebudowę wnętrza sklepu, a teraz rozpoczęto prace nad wprowadzeniem udoskonaleń w pasażu oraz galerii handlowej.
 

W ubiegłym roku rzeszowski hipermarket rozpoczął proces zmian, odpowiadający na potrzeby klientów. W ramach modernizacji, w przestrzeni sklepu odnowiono sześć działów. Wprowadzono także bardziej przyjazne środowisku nowoczesne urządzenia chłodnicze CO2 oraz nową technologię nawilżania w dziale „Owoce i Warzywa”. Znacznie poszerzono także asortyment m.in. o nowe pozycje z segmentu zdrowej żywności. W drugiej połowie maja br. rozpoczęto drugi etap przebudowy, która obejmie pasaż oraz galerię handlową należące do E.Leclerc Rzeszów.
 
Jednym z głównych działań będzie, wynikające z dużego zainteresowania klientów, poszerzenie strefy Food Court. Zmodernizowane zostaną również butiki znajdujące się w galerii handlowej E.Leclerc. Przebudowane zostaną także  toalety oraz nastąpi wymiana płytek i oświetlenia w całym pasażu i galerii. Zakończenie prac planowane jest na sierpień br.
 
Reklama
– Dzięki pierwszemu etapowi przebudowy, chcieliśmy zapewnić naszym klientom jeszcze wyższą jakość produktów. Druga faza ma unowocześnić najbliższe otoczenie sklepu i podnieść komfort pobytu w naszej galerii. Jestem pewien, że kolejny etap modernizacji spotka się z równie dobrym przyjęciem klientów – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.
 
E.Leclerc Rzeszów wspólnie z sąsiadującym CH Plaza równolegle realizują projekt ułatwiający klientom przemieszczanie się między obiektami. W ramach inwestycji powstaje specjalne przejście usprawniające komunikację. Zakończenie jego budowy również planowane jest na sierpień.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie. Sprawdzono ponad 50 pojazdów

RZESZÓW. Policjanci wspólnie z przedstawicielami innych służ ponownie przeprowadzili kontrole kierowców wykonujących przewozy osób "na aplikację" w stolicy Podkarpacia. Podczas działań sprawdzono 53 pojazdy, ujawniając 3 wykroczenia.

Rzeszów

Podkarpacki Bazarek. W Rzeszowie powstał punkt z lokalnymi produktami prosto od wytwórców

RZESZÓW. Sery, miody, pieczywo, naturalne kosmetyki – m.in. takie produkty prosto od producentów można kupić w Podkarpackim Bazarku przy spółdzielni Zodiak w Rzeszowie.

Rzeszów

Trzy wypadki i prawie 30 kolizji - bilans weekendu na rzeszowskich drogach

RZESZÓW. W miniony weekend na ulicach Rzeszowa doszło do 3 wypadków, w których obrażenia odniosły 3 osoby. We wszystkich przypadkach poszkodowani to niechronieni uczestnicy ruchu. Policjanci interweniowali również przy 28 kolizjach.

Rzeszów

Dodatkowy dzień na wywóz odpadów na rzeszowskie PSZOKi

RZESZÓW. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów w Rzeszowie wcześniej niż zwykle weszły w wiosenny tryb pracy. Już od 20 marca czynne są także w piątki.

Rzeszów

Sprzedawali podrobioną odzież na bazarze przy ul. Dworaka. Są już w rękach policji

RZESZÓW. Podrobione koszulki, spodnie, bielizna znanych marek, m.in. takie produkty ujawnili rzeszowscy policjanci na miejskim targowisku w Rzeszowie. W sprawie zatrzymano dwóch obywateli Bułgarii.

Rzeszów

Wielki pożar w Tyczynie. Spłonął budynek Galerii Sztuki Światowid, w akcji ponad 20 strażaków [ZDJĘCIA]

TYCZYN. Ponad trzy i pół godziny trwała nocna akcja gaszenia pożaru drewnianego budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Tyczynie, w którym mieściła się Galeria Sztuki Światowid. Ogień objął cały obiekt, a w trakcie...

Rzeszów

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Rzeszów

Dzień otwarty porodówki w KSW nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie zaprasza przyszłych rodziców na dzień otwarty „Porodówki na górce". Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia o godz. 13:00 w dużej auli...

Reklama