Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

Dodano: 27.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu. W październiku 2018 roku zakończono przebudowę wnętrza sklepu, a teraz rozpoczęto prace nad wprowadzeniem udoskonaleń w pasażu oraz galerii handlowej.
 

W ubiegłym roku rzeszowski hipermarket rozpoczął proces zmian, odpowiadający na potrzeby klientów. W ramach modernizacji, w przestrzeni sklepu odnowiono sześć działów. Wprowadzono także bardziej przyjazne środowisku nowoczesne urządzenia chłodnicze CO2 oraz nową technologię nawilżania w dziale „Owoce i Warzywa”. Znacznie poszerzono także asortyment m.in. o nowe pozycje z segmentu zdrowej żywności. W drugiej połowie maja br. rozpoczęto drugi etap przebudowy, która obejmie pasaż oraz galerię handlową należące do E.Leclerc Rzeszów.
 
Jednym z głównych działań będzie, wynikające z dużego zainteresowania klientów, poszerzenie strefy Food Court. Zmodernizowane zostaną również butiki znajdujące się w galerii handlowej E.Leclerc. Przebudowane zostaną także  toalety oraz nastąpi wymiana płytek i oświetlenia w całym pasażu i galerii. Zakończenie prac planowane jest na sierpień br.
 
Reklama
– Dzięki pierwszemu etapowi przebudowy, chcieliśmy zapewnić naszym klientom jeszcze wyższą jakość produktów. Druga faza ma unowocześnić najbliższe otoczenie sklepu i podnieść komfort pobytu w naszej galerii. Jestem pewien, że kolejny etap modernizacji spotka się z równie dobrym przyjęciem klientów – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.
 
E.Leclerc Rzeszów wspólnie z sąsiadującym CH Plaza równolegle realizują projekt ułatwiający klientom przemieszczanie się między obiektami. W ramach inwestycji powstaje specjalne przejście usprawniające komunikację. Zakończenie jego budowy również planowane jest na sierpień.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypalał trawę, stracił kontrolę nad żywiołem - interweniowali strażacy

RZESZÓW. 45-letni mężczyzna został ukarany mandatem za wypalanie suchej trawy. 45-latek w pewnym momencie stracił kontrolę nad żywiołem. Ogień zaczął się rozprzestrzeniać. Konieczna była interwencja strażaków. Rzeszowska Policja przypomina, że podpalanie wyschniętej...

Rzeszów

Ponad 70 tysięcy pasażerów w lutym w Jasionce

RZESZÓW. Luty to kolejny miesiąc potwierdzający rosnące zainteresowanie podróżami z Jasionki oraz stabilny rozwój lotniska. Podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 70 784 pasażerów – to o 3% więcej w porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego...

Rzeszów

Można zgłaszać projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

RZESZÓW. Ruszyła najnowsza, 14. już edycja Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Kwota zarezerwowana na projekty mieszkańców wynosi 15,7 mln zł. Propozycje można zgłaszać do 29 marca 2026 r.

Rzeszów

Stracił panowanie nad oplem, uderzył w słup i staranował ogrodzenie. 47-latek miał blisko 1,4 promila

RZESZÓW. Do 3 lat pozbawienia wolności oraz duża kara finansowana grozi 47-letniemu kierowcy, który będąc pod wpływem alkoholu, wsiadł za kółko, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup energetyczny i staranował ogrodzenie...

Rzeszów

Bezpieczniej na lotnisku w Jasionce. Zakupiono nowoczesne pojazdy ratowniczo-gaśnicze

JASIONKA. Lotnisko w Jasionce wzbogaciło się o nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy. Inwestycja, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, znacząco podniesie poziom ochrony przeciwpożarowej portu lotniczego oraz regionu.

Rzeszów

Kompletnie pijana kobieta wjechała w bariery na parkingu B1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę, która Hondą Civic wjechała w bariery energochłonne na terenie parkingu przy hipermarkecie B1 w Rzeszowie. Okazało się, że kierująca miała ponad 3,6 promila.

Rzeszów

Postęp prac na budowie parkingu piętrowego z lądowiskiem przy szpitalu „na górce” [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na terenie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, trwa budowa piętrowego parkingu z lądowiskiem dla śmigłowców. Inwestycja ma być gotowa do końca czerwca 2026 roku. Sprawdzamy, na jakim...

Rzeszów

Ktoś uszkodził 20 samochodów przy ul. Żwirki i Wigury. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. Rzeszowska policja zwróciła się z prośbą o pomoc do ewentualnych świadków zdarzenia, do którego doszło na jednym z parkingów przy ul. Żwirki i Wigury. Nieznany sprawca uszkodził lakier w 20 samochodach.

Reklama