Rozpoczyna się cykl spotkań z graczami Asseco Resovia Rzeszów
Dodano: 21.01.2019 r.
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Browar Manufaktura został oficjalnym partnerem Asseco Resovii Rzeszów. Co dzięki temu zyskają kibice? Cykl spotkań z zawodnikami rzeszowskiej drużyny. Pierwsze z nich już 21 stycznia.
Wszyscy fani siatkówki z Rzeszowa będą mieli okazję do spotkania swoich ulubieńców twarzą w twarz. Browar Manufaktura, znajdujący się przy ul. Słowackiego rozpoczął współpracę z Asseco Resovia Rzeszów.
Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 21 stycznia, o godzinie 19.00. W poniedziałek, w Manufakturze spotkamy prezesa klubu, Krzysztofa Ignaczaka, oraz dwóch zawodników: Tibo Rossard oraz Nico Szerszeń.
Reklama
„Wspólnie z Manufakturą wracamy do cyklu spotkań z naszymi zawodnikami. Siatkarskie Q&A w Manufakturze będzie szansą, by porozmawiać z naszymi siatkarzami, zadać im pytania, a także spędzić z nimi czas. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek (21 stycznia) o godz. 19:00. W rolach głównych wystąpią – Prezes Krzysztof Ignaczak, a także nasi francuscy zawodnicy, Tibo Rossard i Nico Szerszeń” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.
Podczas spotkania pytania można zadawać osobiście bądź za pośrednictwem profilu na Facebooku, gdyż w związku ze spotkaniem prowadzony będzie tzw. live.
RZESZÓW. Rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. Głosowanie potrwa do 8 października 2021 r.
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę (12 września) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Piknik Spisowy, podczas którego będzie można wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym.
RZESZÓW. Rzeszów otrzymał ponad 1,2 mln zł dofinansowania z PFRON na realizację projektów na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Łączna wartość projektów to ponad 1,8 mln zł.
RZESZÓW. Dziś o godz. 16:00 odbędzie się oficjalna inauguracja Centrum Minecraft i druku 3D. Miejsce to powstało w budynku, w którym mieścił się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przy ul. Unii Lubelskiej 1 w...
RZESZÓW. Dwaj mieszkańcy powiatu rzeszowskiego zostali zatrzymani przez Policję w związku z kradzieżą elementów rusztowania budowlanego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty.
RZESZÓW. 17 i 18 września w Galerii Rzeszów odbędzie się 3. edycja Rzeszowskiego Miodobrania. W programie, m.in.: degustacje, wystawa eksponatów pszczelarskich, kiermasz oraz konkursy z nagrodami.
RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska dołączyła do grona 5 procent najlepszych uczelni na świecie, zajmując 1201+ miejsce według najnowszego THE Ranking 2022.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz