RZESZÓW. Od 27 do 29 marca 2024 r. w CH Plaza odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Wystawcy zaoferują regionalne produkty. Na stoiskach znajdą się m.in. wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy.
Organizowane od wielu lat Wielkanocne Kiermasze w rzeszowskiej Plazie to już tradycja. Podczas wydarzenia tradycyjne już będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na świąteczny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna.
Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi oraz wyjątkowych przypraw z różnych zakątków świata. Przez trzy dni będzie można także kupić ręcznie malowane ubrania oraz naturalne kosmetyki.
Kiermasz Wielkanocny w CH Plaza Rzeszów startuje w środę 27 marca i potrwa do piątku 29 marca 2024 r. Stoiska wszystkich wystawców zlokalizowane w atrium Centrum można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Centrum od 10:00 do 21:00.
RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie oraz porozumienie w sprawie patronatu honorowego.
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.
RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz