RZESZÓW. Od 27 do 29 marca 2024 r. w CH Plaza odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Wystawcy zaoferują regionalne produkty. Na stoiskach znajdą się m.in. wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy.
Organizowane od wielu lat Wielkanocne Kiermasze w rzeszowskiej Plazie to już tradycja. Podczas wydarzenia tradycyjne już będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na świąteczny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna.
Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi oraz wyjątkowych przypraw z różnych zakątków świata. Przez trzy dni będzie można także kupić ręcznie malowane ubrania oraz naturalne kosmetyki.
Kiermasz Wielkanocny w CH Plaza Rzeszów startuje w środę 27 marca i potrwa do piątku 29 marca 2024 r. Stoiska wszystkich wystawców zlokalizowane w atrium Centrum można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Centrum od 10:00 do 21:00.
RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.
RZESZÓW. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dbać o własne zdrowie, będą mieli okazję wykonać podstawowe badania czy zaszczepić się. Prozdrowotne działania placówki wspiera m.in. prezydent Rzeszowa.
RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz